Jesteś 1330 osobą na tej stronie
Dziś jest: 22 Października 2017        Imieniny: Filipa, Kordiana, Marka
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2012   /   I Edycja Turnieju Tenista Stołowego w Goszczanowcu   /

I Edycja Turnieju Tenisa Stołowego w Goszczanowcu

W dniu 21 kwietnia 2012 roku w miejscowości Goszczanowiec odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Drezdenka. Otwarcia turnieju  dokonała Sołtys wsi Goszczanowiec Pani Lucyna Filipek. W turnieju wzięło udział 27 zawodników z Goszczanowca, Goszczanówka i Goszczanowa. Po zaciętej rywalizacji puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc w czterech kategoriach wręczyli Burmistrz Drezdenka Pan Maciej Pietruszak i Zastępca Burmistrza Pan Andrzej Kozubaj następującym zwycięzcom :

W kategorii  Szkoła Podstawowa Klasy 1-3 I miejsce zajął Sawicki Krzysztof, II miejsce Wolf Hubert,  III miejsce Zabłocki Mikołaj.

W kategorii  Szkoła Podstawowa Klasy 4-6 I miejsce zajął Wolf Krystian, II miejsce Romanowski Szymon,  III miejsce Kowalicki Maciej.

W kategorii Gimnazjum I miejsce zajął Górnicki Arkadiusz, II miejsce Pyryt Kordian,  III miejsce Ciapa Konrad.

W kategorii dorosłych I miejsce zajął Kubniewski Tomasz, II miejsce Kubniewski Mateusz,  III miejsce Zobłocki Mariusz.

Zawodnikom kibicował Proboszcz ksiądz Krzysztof Tomaszewicz i przybyli mieszkańcy. Po zakończeniu turnieju zawodnicy podziękowali organizatorom za miło spędzone sobotnie popołudnie, a sołtys wsi zaprosiła wszystkich na smaczne ciasto i do wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki.