Jesteś 1443 osobą na tej stronie
Dziś jest: 18 Lipca 2018        Imieniny: Szymona, Erwina, Kamila
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2012   /   Przyznano stypendia sportowe na II półrocze 2012r.   /  

Przyznano stypendia sportowe na II półrocze 2012 roku

Zgodnie z Uchwałą XIII/101/2011 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 25 października 2011 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych Burmistrz Drezdenka może przyznać uzdolnionym sportowcom stypendia sportowe. Aby otrzymać stypendium trzeba złożyć wniosek i spełnić wymagania określone w paragrafie 4 w/w uchwały. 20 czerwca br. Komisja Stypendialna rozpatrzyła wnioski złożone do Urzędu Miejskiego o przyznanie stypendium sportowego na II półrocze 2012r. Stypendia zostały przyznane trzem osobom - wielokrotnym finalistkom Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej i zawodniczek Sokoła Drezdenko Marii Sapór i Agaty Traczyk jak również Piotrowi Perzanowskiemu – mistrzowi Polski w brazylijskim jiu jitsu.

W dniu 2 lipca br. burmistrz Drezdenka spotkał się z młodymi sportowcami. Podczas spotkania podpisano umowy na stypendia sportowe. Zgodnie z zapisami umowy, zawodnicy zobowiązani są do kontynuacji treningów i nauki oraz promocji gminy.

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania