Jesteś 565 osobą na tej stronie
Dziś jest: 19 Września 2018        Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   Spotkanie w sprawie energii odnawialnej   /  

Zapraszamy mieszkańców Gminy Drezdenko na spotkanie dotyczące solarów jako energii odnawialnej

Szanowni Państwo,

Enargia Active działając razem z NFOŚiGW oraz bankiem BOŚ / SGB, chce zaproponować Systemy Solarne z dofinansowaniem dla mieszkańców miasta / gminy (Pogram ECO-GMINA).

Celem programu jest propagowanie stylu życia chroniącego środowisko naturalne przez wykorzystywanie źródeł odnawialnych do produkcji ciepła z kolektorów słonecznych w domach jedno, wielorodzinnych ,szkołach i urzędach.

Jesteśmy głównym importerem na Polskę, drugiej co do wielkości fabryki kolektorów słonecznych na świecie, działając w branży odnawialnych źródeł energii (OZE).Wprowadzamy nową jakość współpracy pomiędzy inwestorem a producentem. Skupiając ambitnych, wykwalifikowanych profesjonalistów. Specjalizujemy się w wykorzystaniu kolektorów słonecznych do przetwarzania energii słonecznej w ciepło. Łącząc w jednej firmie wiedzę techniczną z wiedzą z zakresu pozyskiwania środków finansowych, dostarczamy inwestorowi  kompletną i profesjonalną informację, począwszy od doradztwa technicznego i finansowego w zakresie przygotowania i finansowania inwestycji, poprzez dostarczenie produktów i realizację inwestycji, a na opiece proinwestycyjnej skończywszy, inwestor zawsze może liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc.

Posiadamy niezbędne doświadczenie do prowadzenia największych projektów dotyczących kolektorów słonecznych, niezależnie od stopnia trudności zadań.

Obecnie programem „ECO MIASTO / GMINA”  zainteresowaliśmy kilkadziesiąt gmin. Wiele gmin jest za naszym pośrednictwem na etapie projektowym montażu instalacji kolektorów słonecznych.

Korzyści dla mieszkańców:

  • pomoc w przygotowaniu mechanizmów finansowych,
  • wsparcie w procesie projektowo-realizacyjnym,
  • dostęp do produktów wysokiej jakości.
wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

-
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania