Jesteś 995 osobą na tej stronie
Dziś jest: 12 Grudnia 2017        Imieniny: Aleksandra, Dagmary, Joanny
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   stypendia sportowe na 2013 rok   /  

Burmistrz Drezdenka wspiera uzdolnionych sportowców z Gminy przyznając im stypendia sportowe

Na podstawie Uchwały Nr XLIX/335/2010 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 25 marca 2010 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych, Uchwały Nr XIII/101/2011 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia  25 października  2011r. w sprawie zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych oraz Uchwały Nr XXIX/226/2012 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 28 listopada 2012 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr XIII/101/2011 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 25 października  2011r. w sprawie zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych Burmistrz Drezdenka przyznaje od 2010 roku stypendia sportowe uzdolnionym sportowcom z Gminy Drezdenko.

Komisja Stypendialna rozpatrzyła wnioski złożone do Urzędu Miejskiego o przyznanie stypendiów sportowych na 2013 rok i  przyznała je trzem osobom - wielokrotnym finalistkom Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej i zawodniczek Sokoła Drezdenko Marii Sapór i Agaty Traczyk, jak również Piotrowi Perzanowskiemu – mistrzowi Polski w brazylijskim jiu jitsu. Od tego roku stypendia sportowe przyznawane są sportowcom zgodnie z §1 ust. 2 w/w uchwały z dnia 28 listopada 2012 r. na okres 12 miesięcy tj. od 1 stycznia do 31 grudnia, a nie jak do tej pory  na okres półrocza.

W dniu 7 stycznia br. Burmistrz Drezdenka spotkał się z młodymi sportowcami. Podczas spotkania podpisano umowy na stypendia sportowe. Zgodnie z zapisami umowy, zawodnicy zobowiązani są do kontynuacji treningów i nauki oraz promocji gminy.

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

OWES
drzewa_i_krzewy
Facebook
www.pojezierzedobiegniewskie.org
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania