Jesteś 851 osobą na tej stronie
Dziś jest: 11 Grudnia 2017        Imieniny: Stefana, Waldemara, Damazego
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej   /  

Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Dnia 01.03.2013 r. odbyła się Uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej w Gorzowskiej Filharmonii. Organizatorem uroczystości był Wojewoda Lubuski Pan Marcin Jabłoński.

Po raz kolejny Wojewoda Lubuski z tej okazji zaprosił przedstawicieli służb, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w regionie oraz osoby, zaangażowane w działania jednostek obrony cywilnej.

W uroczystościach w Filharmonii gorzowskiej wzięli udział: Komendant Wojewódzki Policji, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, Szef Wojewódzkiego Oddziału Inspekcji Transportu Drogowego, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, przedstawiciel Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału  Straży Granicznej, pracownicy do spraw obronnych i obrony cywilnej jednostek samorządu terytorialnego szczebla powiatowego i gminnego, pracownicy Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

W czasie uroczystości w Gorzowskiej Filharmonii zostały wręczone odznaczenia „Za Zasługi dla Obronności Kraju” oraz nagrody i dyplomy dla wyróżniających się pracowników prowadzących w urzędach administracji i zakładach pracy sprawy obronne, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. W tym roku ten zaszczyt spotkał również dwóch pracowników naszego Urzędu Miejskiego w Drezdenku: Pana Sylwestra Onichimowskiego oraz Pana Błażeja Rerusa, którym Minister Obrony Narodowej nadał brązowe medale „Za zasługi dla Obronności kraju”. Z góry gratulujemy.

wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: fot. Joanna Sobczyńska
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

Czyste powietrze
drzewa_i_krzewy
Facebook
www.pojezierzedobiegniewskie.org
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania