Jesteś 3033 osobą na tej stronie
Dziś jest: 24 Stycznia 2018        Imieniny: Franciszka, Felicji, Mileny
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm

Budowa siłowni zewnętrznej alternatywnego miejsca spotkań i aktywnego wypoczynku

W dniu 11.10.2011 roku Gmina Drezdenko złożyła do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Działaj z Nami”, wniosek o przyznanie pomocy w ramach działania 413 ”Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów” PROW 2007-2013, na realizację zadania polegającego na budowie siłowni na wolnym powietrzu. Po pozytywnej ocenie projektu przez LGD „Działaj z Nami” w zakresie zgodności z lokalnymi kryteriami zawartymi w Lokalnej Strategii Rozwoju, projekt przekazany został do dalszej oceny UMWL w Zielonej Górze. W dniu  30 sierpnia 2012 roku podpisana została Umowa o przyznanie pomocy na operację
z zakresu Małych Projektów.

Celem operacji jest rozwijanie infrastruktury rekreacyjnej i sportowej oraz poprawa  jakości życia lokalnej społeczności poprzez utworzenie siłowni na wolnym powietrzu, stanowiącej atrakcyjne miejsce spotkań, nawiązywania i utrwalania kontaktów oraz aktywnego wypoczynku mieszkańców Drezdenka. Przedmiotowa operacja obejmuje swoim zakresem dostawę oraz montaż urządzeń do ćwiczeń. Siłownia usytuowana zostanie w sąsiedztwie boiska do siatki plażowej oraz Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej. Siłownia „pod chmurką” to połączenie ruchu i przyjemności z przebywania na świeżym powietrzu przeznaczona dla osób w każdym wieku.


Całkowita wartość projektu: 27 045,73 zł.
Całkowite wydatki kwalifikowane: 21 988,40
Wnioskowana kwota pomocy: 14 260,03 zł.
Wysokość dofinansowania operacji: 65 % kosztów kwalifikowanych.
Wysokość dofinansowania: 65 % wydatków kwalifikowanych projektu.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Operacja mająca  na celu Rozwijanie infrastruktury rekreacyjnej i sportowej oraz poprawę jakości życia lokalnej społeczności poprzez utworzenie siłowni na wolnym powietrzu, stanowiącej atrakcyjne miejsce spotkań, nawiązywania i utrwalania kontaktów oraz aktywnego wypoczynku mieszkańców Drezdenka, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

-
drzewa_i_krzewy
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania