Jesteś 706 osobą na tej stronie
Dziś jest: 19 Października 2018        Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Inwestycje   /   Realizacja Inwestycji   /   Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. - „Dodaj pieniądze do pomysłu”

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. - „Dodaj pieniądze do pomysłu”

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która rozpoczęła
w lipcu br. realizację projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu” w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt jest skierowany do osób, które planują rozpocząć własną działalność gospodarczą i skorzystać z mikropożyczki w wysokości do 50 000 PLN. Środki z mikropożyczki można przeznaczyć na cele inwestycyjne lub obrotowe. Mikropożyczka podlega oprocentowaniu preferencyjnemu, które wynosi 2% (dla pożyczek na okres do 24 m-cy) oraz 3,5% (dla pożyczek na okres powyżej 24 m-cy).

W Projekcie „Dodaj pieniądze do pomysłu” mogą wziąć udział osoby, które mieszkają w województwie lubuskim i nie prowadziły własnej działalności gospodarczej w ciągu 12 miesięcy od momentu przystąpienia do Projektu a zamierzają ją rozpocząć i prowadzić na terenie województwa lubuskiego.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje w dn. 8 sierpnia 2013r. spotkanie dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej i skorzystaniem z mikropożyczki w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”. Szkolenie odbędzie się na salce konferencyjnej w budynku „Pałacyku Ślubów” w Gorzowie Wlkp., ul. Kazimierza Wielkiego 1, w godz. 10.00 – 15.00.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w spotkaniu, są proszone o wypełnienie zgłoszenia na szkolenie oraz o jego dostarczenie do Biura Projektu w Gorzowie Wlkp. (ul. Kazimierza Wielkiego 1, I piętro, pokój nr 5). Zgłoszenie można także przesłać na nr fax. 95/ 739 03 16 lub skan na maila: k.szwajkowska@region.zgora.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 6 sierpnia (wtorek). Liczba miejsc jest ograniczona.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie i dostarczenie do Biura Projektu – najpóźniej w dniu szkolenia – formularza zgłoszeniowego do udziału w projekcie.

Informacji o projekcie udzielają pracownicy ARR S.A.: Krzysztof Jurek (tel. 68/ 329 78 27), Mariola Dobosz (tel. 68/329 78 28), Kamila Szwajkowska (tel. 95/ 739 03 16).

Dokumenty zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje o projekcie są dostępne na stronie: www.lfp.region.zgora.pl

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania