Jesteś 1685 osobą na tej stronie
Dziś jest: 18 Czerwca 2018        Imieniny: Elżbiety, Marka, Efrema
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   PIKNIK LOTNICZY I DOŻYNKI 23-25 SIERPNIA-FOTORELACJA   /  

PIKNIK LOTNICZY I DOŻYNKI GMINNE 23-25 SIERPNIA - FOTORELACJA

W dniach 23-25 sierpnia br. na lotnisku w Trzebiczu Nowym odbyły się Piknik Lotniczy i Dożynki Gminne. Uroczyste otwarcie odbyło się w piątek przez organizatorów imprezy Państwa Elżbietę i Ryszarda Chwalisz oraz Burmistrza Drezdenka Pana Macieja Pietruszaka. Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu disco-polo D-BOMB, a o 23:00 widzowie mogli podziwiać pokazy laserowe.
Sobotni dzień rozpoczął się od konkurencji lotniczych, w trakcie których można było zobaczyć pokazy samolotowe, śmigłowcowe i paralotniowe. Wzięły w nich udział nie tylko załoga z Polski, ale również z Niemiec, Danii, Hiszpanii i Belgii. Po zakończeniu konkurencji zostały wręczone przez organizatorów pamiątkowe puchary i statuetki. Inauguracją wieczoru był występ zespołu RIBS IN COKE , video dyskoteka oraz pokaz sztucznych ogni.
W ostatni dzień imprezy odbyły się Dożynki Gminne, które rozpoczęły się polową Mszą Świętą.Następnie zostały wytypowane najładniejsze wieńce dożynkowe. Pierwsze trzy miejsce zajęły sołectwa: Osów, Trzebicz, Trzebicz Nowy. W konkurencjach Dożynkowych wzięło udział 6 drużyn z Goszczanowca, Lubiatowa, Rąpina, Osowa, Trzebicza, Trzebicza Nowego. Najlepsze okazało się sołectwo Goszczanowiec. Podczas tegorocznych Dożynek wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Dziewczęta z Buławami, Złoty wiek, Sandra Dera i Zespół Stargard Bend. Zakończeniem trzydniowej imprezy była zabawa taneczna.
Podczas całej imprezy odwiedziło nas 40 tys. ludzi, z czego w samą sobotę około 20 tys. Przez cały weekend można było skorzystać z lotów widokowych.
Piknik Lotniczy i Dożynki Gminne pilotował DJ UCHO.
Patronatem medialnym całego zlotu było Radio Eska.
Szczególne podziękowania należą się sponsorom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji całej imprezy.
Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.autor: Joanna Sobczyńska
wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: Maciej Kurłowicz, Joanna Sobczyńska
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

Pitax
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania