Jesteś 570 osobą na tej stronie
Dziś jest: 16 Sierpnia 2018        Imieniny: Joachima, Rocha, Stefana
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   I EDYCJA KAMPANI "CZYTAJ DZIECIOM, BO WARTO"   /  

I EDYCJA KAMPANI "CZYTAJ DZIECIOM, BO WARTO"

W dniu 26 i 27 października w godzinach od 11 do 18 w Galerii Askana odbędzie się event animacyjny w ramach I Edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto”.

 

Animatorzy Grupy Artystycznej Fifik i Pepe oraz przyjaciele przebrani w bajkowe stroje będą zachęcać rodziców do czytania dzieciom książek. Podczas dwudniowego eventu animacyjnego  nie zabraknie także atrakcji dla dzieci takich jak: malowanie twarzy, studio tatuaży, gra w darta, modelowanie baloników, kącik plastyczny i quizowy, zabawy wielkimi klockami, bajkowe fotostandy. Organizatorzy kampanii przygotowali dla uczestników wiele ciekawych konkursów z książkowymi nagrodami.

W ramach kampanii odbywają się także działania informacyjne  na terenie żłobków i przedszkoli w całej Polsce. Pomysłodawcy kampanii pragną w szczególności zwrócić uwagę na pozytywne strony czytania dzieciom takie jak: rozwijanie ich umiejętności językowych i wyobraźni, ukazywanie pozytywnych wzorców zachowań, wspomaganie procesu wychowania i co najważniejsze wzmacnianie więzi rodzinnych.

Galeria Askana za swoją aktywność społeczną i wsparcie Akcji I Edycji Kampanii Ogólnopolskiej „Czytaj dzieciom, bo warto” otrzymała od organizatora kampanii honorowy tytuł „Firma Aktywna Społecznie 2013”. 

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w evencie animacyjnym, nie tylko będącym ciekawą formą rozrywki, ale również ważnym wydarzeniem społecznym.

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

Geoportal
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania