Jesteś 360 osobą na tej stronie
Dziś jest: 19 Października 2018        Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2015   /   Lubuszanin

Lubuszanin zaprasza!

Zarząd klubu Lubuszanin Drezdenko zaprasza do swojego grona najmłodszych piłkarzy. Ogłoszony został nabór w rocznikach od 2007 do 2012 roku z podziałem na trzy grupy.

W Lubuszaninie powstają trzy nowe sekcje piłkarskie. W żółto-niebieskich barwach będą mogły występować już dzieci urodzone w 2012 roku. To dla nich powstaje sekcja Żuk (roczniki 2011 i 2012). Następna sekcja to Żak, do której zapisywać się mogą dzieci urodzone w 2009 i 2010 roku. „Najstarsza” ekipa to Orlik i tu grać będą dzieci z roczników 2007 i 2008. – To nowe otwarcie Lubuszanina. Chcemy aby w klubie trenowało jak najwięcej młodzieży. Dlatego zachęcam do zapisywania się. Jesteśmy otwarci – mówi prezes klubu Wojciech Pfal.

Więcej dzieci na stadionie

Kilka dni temu z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji odbyła się debata nt. bezpieczeństwa na osiedlach. Pojawiły się głosy, że dzieci nie mają gdzie grać w piłkę, ponieważ stadion jest zamykany. Inicjatywa Lubuszanina to dobra okazja aby dzieci mogły trenować. Pomysł powiększenia o trzy sekcje spodobał się Burmistrzowi Drezdenka Maciejowi Pietruszakowi. – Zachęcam rodziców aby zapisywali swoje dzieci do Lubuszanina. Im więcej sekcji, tym dłużej stadion będzie otwarty. Dzieci przebywać będą pod opieką doświadczonych szkoleniowców – mówi Burmistrz Drezdenka.

Zapisy odbędą się 10 stycznia 2016 roku od godziny 16.00 do 18.00 w siedzibie klubu przy ulicy Mickiewicza 4 w Drezdenku. Jeśli komuś ten termin nie pasuje, nic straconego. Zgłoszenia przyjmowane będą także drogą elektroniczną. Należy napisać na adres kslubuszanin@o2.pl zostawić swoje dane, dane dziecka i numer telefonu.

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania