Jesteś 417 osobą na tej stronie
Dziś jest: 15 Października 2018        Imieniny: Teresy, Jadwigi, Aurelii
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2015   /   WOŚP 2016

Miło mi poinformować, że dnia 10 stycznia 2016r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny zagra w Drezdenku

 

Na terenie miasta i gminy w godz. 9.00 do 16.00 kwestować będzie 73 wolontariuszy. Tradycyjnie już zapraszamy mieszkańców na część sportową do Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej i na część artystyczną do Centrum Promocji Kultury. W trakcie występów będzie można zakupić wypieki przygotowane przez klub Seniora „DRZEŃ” i Związek Emerytów i Rencistów.

Sztab WOŚP, jak co roku, mieścił się będzie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. ks. J. Tischnera w Drezdenku przy ul. Kościuszki 11.

Jednocześnie zwracam się z prośbą do zakładów pracy, rzemieślników, przedsiębiorców jak również mieszkańców Miasta i Gminy Drezdenko o przekazanie darów, oryginalnych pamiątek, rękodzieł, rekwizytów i rozmaitych przedmiotów z przeznaczeniem na aukcję, które należy składać w siedzibie sztabu. Cały dochód uzyskany ze zbiórki pieniężnej i aukcji w 2016 roku przeznaczony zostanie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pedriatycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Podczas 23. Finału WOŚP udało się zebrać na terenie gminy Drezdenko 26.170zł,  33 euro. Mamy nadzieję, że przyszłoroczny Finał przyniesie równie owocne efekty.

W sprawie przekazania przedmiotów na licytację bądź też darowizny pieniężnej na 24. Finał proszę o kontakt z szefem sztabu p. Teresą Debaere dyr Biblioteki Publicznej M i G im. ks. J. Tischnera w Drezdenku tel. 95 762 11 84, kom. 608 058 046.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania