Jesteś 1750 osobą na tej stronie
Dziś jest: 18 Sierpnia 2018        Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Inwestycje   /   Projekty   /   Przebudowa drogi w miejscowości Lipno   /  

Przebudowa drogi w miejscowości Lipno

W dniu 25 maja 2016r. Gmina Drezdenko zawarła umowę o przyznaniu pomocy z Samorządem Województwa Lubuskiego na realizację w/w operacji typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przedmiotowa operacja będzie polegała na przebudowie drogi w miejscowości Lipno.

Realizowana operacja prowadzi do osiągnięcia celu szczegółowego dla poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii", tj. wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.

W wyniku realizacji operacji osiągnięty zostanie następujay cel: poprawa dostępu do budynków użyteczności publicznej poprzez przebudowę drogi w miejscowości Lipno o długości 2,601 km.

Kwota dofinansowania: 432 648,00 zł  (pomoc ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich), tj. 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowalnych.

Termin realizacji operacji: sierpień 2017r.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

drzewa_i_krzewy
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania