Jesteś 414 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Listopada 2017        Imieniny: Klemensa, Adeli, Felicyty
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2017   /   praca tymczasowa   /

Opis stanowiska:
• udzielanie informacji osobom zwiedzającym;
• prace związane z obsługą ruchu turystycznego.
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie;
• bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
• mile widziana wiedza w zakresie przyrody i historii regionu;
• dyspozycyjność - praca w tygodniu jak również w soboty
praca w tygodniu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 w soboty od 10:00-16:00.
Oferujemy:
• umowę zlecenia;
• przyjazną atmosferę;
• możliwość osobistego rozwoju.
*Oferta Pracy Tymczasowej

Czas składania CV do 16.06.br praca od 1.07.br do 31.08.br
CV prosimy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Drezdenku lub drogą elektroniczną na adres: promocja@drezdenko.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

SMS GMINA INFO
drzewa_i_krzewy
www.pojezierzedobiegniewskie.org
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
Extranet bramka logowania