Dziś jest: 25 Lipca 2017        Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentego
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2017   /   ZAWODY   /

Dnia 20 maja odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 6 drużyn Młodzieżowych, 2 drużyny Żeńskie Senior i 8 drużyn Męskich Senior. Dorośli startowali według regulaminu tradycyjnego a młodzieżowe drużyny według międzynarodowego regulaminu CTiF. W kategorii Senior Mężczyzn I miejsce zdobył OSP Trzebicz, II miejsce OSP Trzebicz Nowy, III miejsce OSP Stare Bielice. W kategorii Senior Kobiet I miejsce OPS Trzebicz, II miejsce OSP Goszczanowiec. W kategorii MDP dziewcząt wygrały OSP Trzebicz, II miejsce OSP Drezdenko, III miejsce OSP Goszczanowiec a w kategorii MDP chłopców wygrali OSP Goszczanowiec, II miejsce OSP Trzebicz, III miejsce OSP Drezdenko. Pierwsze dwie drużyny w kategorii seniorów będą reprezentowały gminę Drezdenko na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się we wrześniu najprawdopodobniej w Drezdenku. Komisje sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Strzelcach Krajeńskich a sędzią głównym był brygadier Tomasz Górniak. Podczas zawodów udekorowano zasłużonych działaczy ochotniczego pożarnictwa. Brązowe medale otrzymali: Zbigniew Szewczyk, Świerczyński Szymon, Świerczyński Łukasz, Przewoźny Marek, Krajewski Artur. Srebrny medal za zasługi dla pożarnictwa otrzymał Andrzej Woźniak. Odznaką za wysługę 60 lat w ochotniczym pożarnictwie udekorowany został druh Stanisław Ciciak z OSP Trzebicz.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail: