Jesteś 31075 osobą na tej stronie
Dziś jest: 19 Września 2017        Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Sport   /   Piłka nożna   /  

WYNIKI SPOTKAŃ XI EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 28 LUTEGI I 1 MARCA 2015

WYNIKI ROZGRYWEK

WYNIKI SPOTKAŃ XI EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 21,22 LUTY 2015

Wyniki Spotkań XI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej

Rozgrywki z dnia 21 i 22 lutego 2015 r

I LIGA

Lp.

Drużyna

Mecz

Pkt

Gole Strzelone

Gole Stracone

 

GRUPA A

 

 

 

 

 

1

Pionier Zwierzyn

15

34

145

95

2

Strop

15

31

128

104

3

Gringos

15

27

137

89

4

Z.B.Antczak

15

25

103

96

5

Cukiereczki

15

22

96

111

6

Stralco

15

18

107

121

 

GRUPA B

 

 

 

 

 

7

Oldboye

15

21

104

101

8

Browar

15

19

95

113

9

Goszczanowo

15

19

100

127

10

Auto Komis

15

18

112

107

11

Nietoperz

15

16

115

123

12

Meprozet

15

12

96

149

 

 

Strop -  Pionier

7 - 5

Dolata R.3

Loc R.1

Wojcieszak A.2

Loc K.1

Mamadu 2

Korsak Ł.1

 

Grabski S.1

 

Loc J.1

 

Gringos   -Stralco

10 - 9

Ułasowiec M.5

Kaszaraba M.2

Gancarz P

Tomczak J.2

Ułasowiec M.2

Kużlak M.1

Herberg R.1

Kuś M.1

 

Karpiński W.2

 

 

Z.B.Atczak   - Cukiereczki  

5 - 7

Wudarz M.2

Jaskulski P.2

Kaczmarek M.2

Brzozowski K.2

Onichimowski K.1

Kazimierczak T.1

 

Raksa M.1

 

Filipek P.1

 

Goszczanowo  - Oldboye

8 - 6

Szwiec T.2

Jerzy J.1

Bednarek A.2

Szczygielski R.2

Ogrodowski G.2

Bugała R.2

Wiśniewski B.1

Strużyna M.1

Stasiński M.1

 

 

 

 

  Auto Komis - Nietoperz

7 - 7

Pupel P.3

Kowalewski M.5

Jędryczko A.2

Kaczmarczyk B.1

Mazurek K.1

Bejenka S.1

Doktor M.1

 

 

Browar –Meprozet

8 - 5

 

Łojko M.3

Pawlak K.3

Matuszczak Sz.2

Ciba R.1

Filipek M.2

Jabłoński M.1

Peruń M.1

 

 

 

 

II LIGA

Lp.

 

Mecz

Pkt

Gole Strzelone

Gole Stracone

 

GRUPA A

 

 

 

 

1

FC Naznaczeni

15

37

138

65

2

MCL GÓRKI

15

37

128

64

3

Kreyzole

15

34

134

94

4

Pionier II

15

30

135

104

5

Muszelka Ogardy

15

24

111

98

6

Olkam

15

23

123

98

 

GRUPA B

 

 

 

 

 

7

Nauka Jazdy

15

18

101

92

8

Zorza Przynotecko

15

18

80

123

9

AKS Kosa Kawczyn

15

16

89

118

10

Andora

15

13

103

145

11

Wulkanizacja

15

9

71

149

12

Lubuszanin Juniorzy

15

6

66

154

 

 

Kreyzole  – Pionier II

11 -10

Danielik K.4

Grochała P.3

Jachimowski W.3

Działo S.2

Piasek Ł.3

Kozaryn K.2

Poseł. A.1

Przybyslki R.1

 

Kaliszan M.1

 

Wójcicki P.1

 

FC Naznaczeni – Muszelka

5 – 0 (VO)

MCL Górki  – Olkam

8 – 7

 

Majchrzak A.3

Wychowałek K.3

Bednarz P.2

Mądrawski K.2

Rojek H.1

Pijet B.1

Kaliszan B.1

Sikora M.1

Majchrzak A.1

 

Kosa Zorza   – Andora

10 – 8

 

Mądrawski I.5

Pikula I .4

Bury P.2

Neumer 1

Rega W,1

Netyks 2

Mądrawski K.1

Pierściński P.1

Tyrka M.1

 

 

   Kosa    – Wulkanizacja

5 – 0 ( VO)

   Lubuszanin     – Nauka Jazdy  

5 – 0 ( VO)

 

WYNIKI SPOTKAŃ XI EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 7 LUTY 2015

Wyniki Spotkań XI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej

X II  dokończenie  kolejki  07/02/2015

I LIGA

Lp.

Drużyna

Mecz

Pkt

Gole Strzelone

Gole Stracone

 

GRUPA A

 

 

 

 

 

1

Pionier Zwierzyn

13

31

131

80

2

Strop

13

25

115

94

3

Gringos

12

24

119

71

4

Z.B.Antczak

12

22

88

84

5

Cukiereczki

13

19

84

100

6

Stralco

13

18

93

101

 

GRUPA B

 

 

 

 

 

7

Oldboye

13

21

92

79

8

Auto Komis

13

17

96

90

9

Goszczanowo

13

16

92

115

10

Browar

13

13

82

108

11

Nietoperz

13

12

97

110

12

Meprozet

13

9

81

132

 

 

Gringos-  Z.B.Antczak

12 - 4

Herberg R.4

Onichimowski K.2

Ostrowski J.4

Mądrawski P.2

Bruckner A.2

 

Zimny T.1

 

Gancarz P.1

 

 

Browar  - Nietoperz

7 - 6

Łojko Ł.2

Nowowiejski O.2

Matuszak .2

Kaczmarczyk B.1

Łojko M.1

Kaczmarczyk T.1

Filepek M.1

                                 Szczepankiewicz A.1

Laskowski P.1

Bejenka S.1

 

 

Auto-Komis – Oldboye

9 - 6

Pupel P.4

Bugała R.2

Mazurek K.3

Kaczmarek W.2

Doktor M.1

Stróżyca M.1

Malinowski K.1

Jerzy J.1

 

 

 

II LIGA GRUPA A

Lp.

 

Mecz

Pkt

Gole Strzelone

Gole Stracone

 

GRUPA A

 

 

 

 

1

FC Naznaczeni

13

31

129

63

2

MCL Górki

13

31

104

50

3

Kreyzole

12

31

121

80

4

Pionier II

13

27

116

85

5

Muszelka Ogardy

12

24

104

77

6

Olkam

13

23

108

81

 

GRUPA B

 

 

 

 

 

7

Nauka Jazdy

13

18

101

87

8

Andora

13

13

87

125

9

Zorza Przynotecko

13

12

62

111

10

AKS Kosa Kawczyn

13

10

74

110

11

Lubuszanin Juniorzy

13

6

62

141

12

Wulkanizacja

13

3

57

121

 

 

Kreyzole -Muszelka

7 -6

Jachimowicz W.3

Dratwiński Ł.2

Stankiewicz H.2

Stasiak M.2

Poseł. A.1

Sohecki M.1

Danielik K.1

Dragan M.1

 

 

 

 

 

 

 

Kosa Kawczyn  – Lubuszanin

7 –5

Graj P.3

Kucharski K.2

Chocianowski A.2

Bućkowski D.1

Bartnicki J.1

Marciniak M.1

Graj R.1

Gruszka D.1

 

 

 

 

 

 

Andora –Wulkanizacja

5 – 0 (VO)

WYNIKI SPOTKAŃ XIII EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 31/01-01/02 STYCZEŃ 2015

Wyniki Spotkań XI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej

XIII KOLEJKA 31/01-01/02

I LIGA

Lp.

Drużyna

Mecz

Pkt

Gole Strzelone

Gole Stracone

 

GRUPA A

 

 

 

 

 

1

Pionier Zwierzyn

13

31

131

80

2

Strop

13

25

115

94

3

Z.B.Antczak

12

22

84

72

4

Gringos

12

21

107

67

5

Cukiereczki

13

19

84

100

6

Stralco

13

18

93

101

 

GRUPA B

 

 

 

 

 

7

Oldboye

12

21

86

73

8

Goszczanowo

13

16

92

115

9

Auto Komis

12

14

87

84

10

Nietoperz

12

12

91

103

11

Browar

12

10

75

102

12

Meprozet

13

9

81

132

 

 

Z.B.Antczak -  Strop

9 - 8

Onichimowski K.5

Moroz D.2

Mądrawski P.3

Dolata R.2

Jabłoński D.1

Golata M.2

 

Mamadu T.1

 

Wróblewski T.1

 

Gringos - Cukiereczki

8 - 1

Herberg R.3

 

Bruckner A.1

 

Ułasowiec M.1

 

Ułasowiec M.1

                                 Brzozowski K.1

Zimny T.1

 

Ostrowski J.1

 

 

Pionier  - Stralco

14 - 4

Grabski S.6

Kużlak A.2

Loc J.2

Kaszaraba M.1

Wożniak K.2

Kiliński K.1

Loc J.3

 

Loc R.1

 

 

I LIGA GRUPA B

Auto-Komis - Goszczanowo

8 - 4

Pupel P.2

Celejewski M.2

Mazurek K.2

Pienio D.1

Sadolewski K.2

Stasiński M.1

Malinowski K.1

 

Doktor M.1

 

 

 

 

Meprozet  - Nietoperz

9 - 8

Pawlak K.3

Szczepankiewicz A.3

Ciba R.2

Kowalewski M.2

Krysa D.1

Sarendak W.2

Rerus T.1

Struchly B.1

Chrebor A.1

 

Jabłoński M.1

 

 

Oldboye - Browar

14 - 6

Kaczmarek W.5

Łojko M.3

Pfal W.3

Laskowski D.1

Stróżyna M.3

Matuszczak Sz.1

Bugała R.1

Kasper T.1

Pastwa W.1

 

Pfal W.1

 

 

 

II LIGA GRUPA A

Lp.

 

Mecz

Pkt

Gole Strzelone

Gole Stracone

 

GRUPA A

 

 

 

 

1

FC Naznaczeni

13

31

129

63

2

MCL Górki

13

31

104

50

3

Kreyzole

12

28

114

74

4

Pionier II

13

27

116

85

5

Muszelka Ogardy

12

24

104

77

6

Olkam

13

23

108

81

 

GRUPA B

 

 

 

 

 

7

Nauka Jazdy

13

18

101

87

8

Zorza Przynotecko

13

12

62

111

9

Andora

12

10

82

125

10

AKS Kosa Kawczyn

12

7

67

105

11

Lubuszanin Juniorzy

12

6

57

134

12

Wulkanizacja

12

3

57

116

 

 

Lubuszanin Juniorzy  –Andora

9 -6

Zieliński K.3

Marciniak P.2

GruszkaD.2

Pikula K.1

Balicki Sz.2

Prońko T.1

Żarna E.1

Pierściński P.1

Forster A.1

Netyks R.1

 

 

 

Zorza  – Wulkanizacja

8 –7

Bury P.3

Dworczak A.3

Bednarek A.2

Helwich M2

Mądrawski K.2

Suśniło G.1

Tyrka M.1

Kupczyk M1

 

 

 

 

 

 

 

Nauka Jazdy – Kosa

7 – 7

 

Napierajczyk D.4

Chocianowski A.3

Sanocki M.1

Bartnicki J.3

Nowak D.2

Antczak D.1

 

Muszelka  – Pionier II 

13 – 8

 

Dratwiński Ł.3

Kaliszan M4

Stasiak M.2

Wócicki P.2

Czajczyński P2

Grochała P1

Dragan M.2

Piętka J.1

Sobecki M2

 

Omiołek M.1

 

Bozkalarz K.1

 

 

FC Naznaczeni – MCL GÓRKI

8 – 7

 

Marciniak S.4

Majchrzak A.2

Lepiato T.2

Rojek H.4

Walkowiak S.1

Majchrzak A.1

Stawski J.1

 

 

Olkam – Kreyzole 

10 – 4

 

Mądrawski K.4

Jachimowicz W.1

Pijet B.3

Danielik K.1

Majzlik M2

Stankiewicz H.1

Wychowałek K.1

Słaby B.1

 

WYNIKI SPOTKAŃ XII EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 25 STYCZEŃ 2015

WYNIKI Z HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ Z 25 STYCZNIA 2015 R

TERMINARZ I LIGI PIŁKI NOŻNEJ NA ROK 2015

ZOBACZ WYNIKI

WYNIKI SPOTKAŃ XI EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 17/18 STYCZEŃ 2015

Wyniki Spotkań XI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej

WYNIKI SPOTKAŃ XI EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 3/4 STYCZNIA 2015

WYNIKI PIŁKI NOŻNEJ

Terminarz Spotkań XI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej

I LIGA

V KOLEJKA 6/7/XII

Gringos – Strop sobota 17:00

Cukiereczki – Pionier  Niedziela 15:00

Stralco – Oldboye Niedziela 18:00

Auto komis – Goszczanowo – Niedziela 16:00

Browar – Nietoperz Niedziela 19:00

Meprozet – Z.B. Antczak sobota 19:00

 

VI KOLEJKA 13/14/XII

Gringos – Oldobye Niedziela 18:00

Pionier  – Z.B. Antczak Niedziela 16:00

Strop – Goszczanowo Sobota 18:00

Cukiereczki – Nietoperz Gardzko Niedziela 15:00

Stralco – Browar Niedziela 19:00

Meprozet – Auto komis sobota 17:00

 

VII KOLEJKA 20/21/XII

Gringos – Auto komis Sobota 17:00

Browar – Meprozet Sobota 16:00

Nietoperz – Stralco Niedziela 18:00

Goszczanowo – Cukiereczki Niedziela 17:00

Z.B. Antczak – Strop Sobota 19:00

Oldboye – Pionier Niedziela 16:00

 

VIII KOLEJKA 27/28/XII

Gringos – Pionier Niedziela 15:00

Strop – Oldboye Niedziela 17:00

Cukiereczki – Z.B. Antczak Sobota 15:00

Stralco – Goszczanowo Niedziela 18:00

Meprozet – Nietoperz Sobota 17:00

Auto Komis – Browar Sobota 18:00

 

IX KOLEJKA 3/4/I/2015

Gringos – Nietoperz Sobota 16:00

Goszczanowo – Browar Niedziela 17:00

Z.B. Antczak – Auto komis Sobota 19:00

Oldboye – Meprozet Niedziela 15:00

Pionier – Stralco Niedziela 19:00

Strop – Cukiereczki Sobota 18:00

 

X KOLEJKA 10/11/I/2015

Gringos – Cukiereczki Sobota 19:00

Stralco – Strop Niedziela 17:00

Meprozet – Pionier Niedziela 15:00

Auto Komis – Oldboye Sobota 18:00

Browar – Z.B. Antczak Sobota 15:00

Nietoperz – Goszczanowo Niedziela 16:00

 

XI KOLEJKA 17/18/I/2015

Gringos – Browar Sobota 17:00

Nietoperz – Auto komis Sobota 19:00

Goszczanowo – Meprozet Sobota 18:00

Z.B. Antczak – Stralco Niedziela 19:00

Oldboye – Cukiereczki Niedziela 17:00

Pionier – Strop Niedziela 16:00

 

II LIGA 

V KOLEJKA 6/7/XII

FC Naznaczeni – MCL Górki Sobota 14:00

Olkam – Lubuszanin Niedziela 14:00

Andora – Wulkanizacja Niedziela 17:00

Kreyzole – Pionier II Sobota 18:00

Nauka Jazdy – Muszelka Sobota 15:00

Zorza – AKS Kosa Sobota 16:00

 

VI KOLEJKA 13/14/XII

FC Naznaczeni – AKS Kosa Niedziela 17:00

Muszelka – Zorza Sobota 19:00

Pionier II – Nauka Jazdy Sobota 16:00

Wulkanizacja – Kreyzole Sobota 20:00

Lubuszanin – Andora Niedziela 14:00

MCL Górki – Olkam Sobota 15:00

 

VII KOLEJKA 20/21/XII

FC Naznaczeni – Zorza Niedziela 15:00

AKS Kosa – Nauka Jazdy Niedziela 19:00

Muszelka – Kreyzole  Sobota 14:00

Pionier II – Andora Sobota 18:00

Wulkanizacja – Olkam Sobota 15:00

Lubuszanin – MCL Górki Niedziela 14:00

 

VIII KOLEJKA 27/28/XII

FC Naznaczeni – Olkam Niedziela 19:00

Andora – MCL Górki Niedziela 14:00

Kreyzole – Lubuszanin Sobota 16:00

Nauka Jazdy – Wulkanizacja Sobota 19:00

Zorza – Pionier II Sobota 14:00

AKS Kosa – Muszelka Niedziela 16:00

 

IX KOLEJKA 3/4/I/2015

FC Naznaczeni – Kreyzole Niedziela 18:00

Nauka Jazdy – Andora Sobota 17:00

Zorza – Olkam Sobota 15:00

Kosa – MCL Górki Niedziela 16:00

Muszelka – Lubuszanin Sobota 14:00

Pionier II Wulkanizacja Niedziela 14:00

 

X KOLEJKA 10/11/I/2015

FC Naznaczeni – Wulkanizacja Sobota 17:00

Lubuszanin – Pionier Sobota 14:00

MCL Górki – Muszelka Sobota 16:00

Olkam – AKS Kosa Niedziela 18:00

Andora – Zorza Niedziela 19:00

Kreyzole – Nauka Jazdy Niedziela 14:00

 

XI KOLEJKA 17/18/I/2015

FC Naznaczeni – Andora Sobota 15:00

Kreyzole – Olkam Sobota 16:00

Nauka Jazdy – MCL Górki Niedziela 15:00

Zorza – Lubuszanin Niedziela 14:00

AKS Kosa – Wulkanizacja Niedziela 18:00

Muszelka – Pionier II Sobota 14:00

 

 

Regulamin halowej ligi piłki nożnej w Drezdenku

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

Czyste powietrze
drzewa_i_krzewy
Facebook
www.pojezierzedobiegniewskie.org
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania