Jesteś 55802 osobą na tej stronie
Dziś jest: 24 Marca 2017        Imieniny: Katarzyny, Marka, Gabriela
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Kontakt   /  

Urząd Miejski w Drezdenku
ul. Warszawska 1
66 - 530 Drezdenko

tel.(+48 95) 762 02 02
fax. (+48 95) 762 02 20

e-mail:
um@drezdenko.pl
umig@drezdenko.pl
 



KIEROWNICTWO URZĘDU MIEJSKIEGO W DREZDENKU
 

Burmistrz Drezdenka
mgr Maciej Pietruszak
Sekretariat Burmistrza (I piętro, pokój nr 120)
  tel. 95 762 29 50
fax. 95 762 02 20
e-mail: burmistrz@drezdenko.pl
 

Zastępca Burmistrza Drezdenka


mgr Andrzej Kozubaj
(I piętro, pokój nr 119)
tel. 95 762 29 50
fax. 95 762 02 20
  z-ca@drezdenko.pl

 

Sekretarz

mgr Błażej Rerus

(I piętro, pokój nr 118)
tel. 95 762 29 53
fax. 95 762 02 20
sekretarz@drezdenko.pl

Skarbnik
mgr Aleksandra Lachowicz

(parter, pokój nr 30)
   tel. 95 762 29 72
fax. 95 762 02 20
  skarbnik@drezdenko.pl
 



KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU MIEJSKIEGO W DREZDENKU

Referat Administracyjny
kierownik - mgr Renata Kubiś
(parter, pokój nr 9)
 tel. 95 762 29 55        
  ra@drezdenko.pl  

Referat Organizacyjny
kierownik - Leszek Kowalski
(II piętro, pokój nr 206a)
tel. 95 762 29 81
rg@drezdenko.pl

Referat Finansowo - Budżetowy
kierownik -mgr Aleksandra Lachowicz
(parter, pokój nr 30)
tel. 95 762 29 72
skarbnik@drezdenko.pl

Referat Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa
kierownik - mgr Zbigniew Śpiewak
(parter, pokój nr 13)
 tel. 95 762 29 71
rr@drezdenko.pl

Referat Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego
kierownik - mgr Błażej Rerus
(I pietro, obok windy)
 tel. 95 762 29 82
so@drezdenko.pl
                
Referat Gospodarki Gminnej i Ochrona Środowiska
kierownik - Dorota Nowak 
(I piętro, pokój nr 115)
  tel. 95 762 29 57
gg@drezdenko.pl

Referat Budownictwa i Urbanistyki
kierownik - mgr Regina Netyks 
(parter, pokój nr 11)
 tel. 95 762 29 66
budownictwo@drezdenko.pl

Referat Realizacji Inwestycji i Zamówień Publicznych
kierownik - inż. Dariusz Skrzypczak
(II piętro, pokój nr 204)
 tel. 95 762 29 83
in@drezdenko.pl

 

Referat Dróg Publicznych
kierownik - Krystyna Peszel
(II pietro, pokój nr 205)
 tel. 95 762 29 91
rd@drezdenko.pl


Urząd Stanu Cywilnego
kierownik - Ewa Śpiewak
(parter, pokój nr 1)
tel. 95 762 29 70
usc@drezdenko.pl

Realizacja zadań związanych z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych oraz integracją społeczną osób uzależnionych

mgr Wioletta Kantor Kapiczak
ul. Marszałkowska 18, 66-530 Drezdenko
 tel. 95 762 16 51
profilaktyka@drezdenko.pl



Komórki Organizacyjne i Pracownicy Urzędu Miejskiego w Drezdenku

Stanowisko pracy ds.

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Kontakt

REFERAT ADMINISTRACYJNY

Kierownik Referatu

Renata Kubiś

pok. 9, parter

tel. 95 762 29 55 ra@drezdenko.pl

kancelaryjnych

Alicja Widera

pok. 8, parter

tel. 95 762 29 56

awidera@drezdenko.pl                                         

sekretarka

Emilia Owczarczak

pok. 120, I piętro

tel. 95 762 29 50

um@drezdenko.pl

archiwizacji i informacji publicznej

Małgorzata Grzelak

pok. nr 101, I piętro

tel. 95 762 29 58 mgrzelak@drezdenko.pl

obsługi interesantów

Agnieszka Rokaszewicz

pok. 5, parter

tel. centrala 95 762 02 02

tel. 95 762 29 63

arokaszewicz@drezdenko.pl

Obsługi Rady Miejskiej

Joanna Ambroziak

pok. nr 101, I piętro

tel. 95 762 29 62 biuro.rady@drezdenko.pl

obsługi interesantów

Wojciech Nowak

pokój nr 5, parter

tel. centrala 95 762 02 02

tel. 95 762 29 63

bok@drezdenko.pl

REFERAT BUDOWNICTWA I URBANISTYKI

Kierownik Referatu

Regina Netyks

pok. 11, parter

tel. 95 762 2966

rnetyks@drezdenko.pl

budownictwa i planowania przestrzennego

Aldona Waszak

pok. 10, parter

tel. 95 762 29 67

awaszak@drezdenko.pl

budownictwa i planowania przestrzennego

Joanna Kucharska

pok. 10, parter

tel. 95 762 29 67

jkucharska@drezdenko.pl

urbanista

Aleksandra Rybak

pok. 11, parter

tel. 95 762 29 66

budownictwo@drezdenko.pl

REFERAT FINANSOWO - BUDŻETOWY

księgowości budżetowej

Elżbieta Kiersnowska

pok. nr 28

tel. 95 762 29 77

ekiersnowska@drezdenko.pl

płac

Iwona Zrobek

pok. 28, parter

tel. 95 762 29 77

izrobek@drezdenko.pl

księgowości budżetowej

Ilona Perz

pok. 27, parter

tel. 95 762 29 77 iperz@drezdenko.pl

księgowości budżetowej

Renata Ciebielska

pok. 28, parter

tel. 95 762 29 77

rciebielska@drezdenko.pl

księgowości budżetowej

Joanna Krysiak

pok. 28, parter

tel. 95 762 29 77

jkrysiak@drezdenko.pl

księgowości podatkowej

Helena Iwaszko

pok. 27, parter

tel. 95 762 29 76

hiwaszko@drezdenko.pl

podatków i opłat lokalnych

Beata Fiedler

pok. 27, parter

tel. 95 762 29 76

bfiedler@drezdenko.pl

podatków i opłat lokalnych

Iwona Kruk

pok. 26, parter

tel. 95 762 29 75

ikruk@drezdenko.pl

łącznego zobowiązania pieniężnego

Sylwia Humieniuk

pok. 26, parter

tel. 95 762 29 75

fb.podatki@drezdenko.pl

windykacji

Magdalena Zając

pok. 25, parter

tel. 95 762 29 74

obsługi kasy

Danuta Oryszczak

pok. 25, parter

tel. 95 762 29 85

doryszczak@drezdenko.pl

REFERAT REALIZACJI INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Kierownik Referatu

Dariusz Skrzypczak

pok. 204, II piętro

tel. 95 762 29 83

in@drezdenko.pl

inwestycji

Andrzej Francuzik

pok. 204, II pietro

tel. 95 762 29 83

inwestycje@drezdenko.pl

zamówień publicznych i realizacji środków pozabudżetowych

Karolina Ptaszyńska

pok. 208, II piętro

tel. 95 762 29 69

kptaszynska@drezdenko.pl

zamówień publicznych i realizacji środków pozabudżetowych

Tomasz Fiedler

pok. 208, II piętro

tel. 95 762 29 69

przetargi@drezdenko.pl

REFERAT GOSPODARKI GMINNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kierownik Referatu

Dorota Nowak

pok. 115, I piętro

tel. 95 762 29 57

gg@drezdenko.pl

z-ca kierownika

Janina Kucharska

pok. nr 117, I piętro

tel. 95 762 29 65

odpady@drezdenko.pl

ochrony środowiska

Roman Iwaszko

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 54

riwaszko@drezdenko.pl

ochrony środowiska

Ewa Kowalik

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 54

ekowalik@drezdenko.pl

gospodarki gminnej

Jadwiga Baran

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 64

jbaran@drezdenko.pl

gospodarki gminnej

Justyna Ślizowska

pok. nr 117, I piętro

tel. 95 762 29 65

jslizowska@drezdenko.pl

ochrony środowiska

Agata Kwiatkowska

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 64 

srodowisko@drezdenko.pl

 gospodarki gminnej

Anna Kościelniak

pok. nr 117, I piętro

tel. 95 762 29 65

akoscielniak@drezdenko.pl

REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ROLNICTWA

Kierownik Referatu

Zbigniew Śpiewak

pok. nr 13, parter

tel. 95 762 29 71

rr@drezdenko.pl

 gospodarki nieruchomościami i rolnictwa

Irena Kozłowska

pok. nr 12, parter

tel. 95 762 29 68

ikozlowska@drezdenko.pl

gospodarki nieruchomościami

Iwona Maślińska

pok. nr 12, parter

tel. 95 762 29 68 geodezja@drezdenko.pl

 gospodarki nieruchomościami

Elwira Kaczmarek

pok. nr 12, parter

tel. 95 762 29 68

REFERAT ORGANIZACYJNY

Kierownik Referatu

Leszek Kowalski

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 81

rg@drezdenko.pl

Konserwator

Witold Dzwińczyk

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 80

Współpraca z organizacjami pozarządowymi i mediami

Patrycja Kaźmierczak

pok. 111, I piętro

tel. 95 762 29 58 pkazmierczak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. kultury, sportu, turystyki i promocji

Joanna Sztube

pok. 111, I piętro

tel. 95 762 29 58 promocja@drezdenko.pl

Informatyk

Dawid Krzyżaniak

pok. nr 105, I piętro

tel. 95 762 29 87 dkrzyzaniak@drezdenko.pl

Kierowca - goniec

Wojciech Nowak

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 80

Referat Dróg Publicznych

Kierownik Referatu

Krystyna Peszel

pok. nr 205, II piętro

tel. 95 762 29 91

kpeszel@drezdenko.pl

rd@drezdenko.pl

drogownictwa

Bronisław Łesak

pok. nr 205, II piętro

tel. 95 762 29 91

blesak@drezdenko.pl

Inspektor ds. drogownictwa

Marta Konarska

pok. nr 205, II piętro

tel. 95 762 29 91

mkonarska@drezdenko.pl

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

p.o.Kierownika Referatu

Błażej Rerus

I piętro ( obok windy)

tel. 95 762 29 82

so@drezdenko.pl

zarządzania kryzysowego i ochrony p.poż.

Sylwester Onichimowski

I piętro ( obok windy)

tel. 95 762 29 82

sonichimowski@drezdenko.pl

dowodów osobistych

Henryk Bajcar

pok. nr 110, I piętro

tel. 95 762 29 59

hbajcar@drezdenko.pl

ewidencji i kontroli ruchu ludności

Alicja Wiącek

pok. nr 110, I piętro

tel. 95 762 29 59

awiacek@drezdenko.pl

ewidencja@drezdenko.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Ewa Śpiewak

pok. nr 1 , parter

tel. 95 762 29 70

usc@drezdenko.pl

espiewak@drezdenko.pl

Młodszy Referent ds. wydawania odpisów i zaświadczeń

Agnieszka Wawerska

pokój nr 1, parter

tel. 95 762 29 70

usc@drezdenko.pl

SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY

kontroli wewnętrznej i wspomagania audytu

Marian Górski

pok. nr 8, parter

tel. 95 762 29 60

kw@drezdenko.pl

bhp i ppoż

Marian Górski

pok. nr 8, parter

tel. 95 762 29 60

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

SMS GMINA INFO
Facebook
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania