Jesteś 70031 osobą na tej stronie
Dziś jest: 21 Września 2018        Imieniny: Mateusza, Jonasza, Hipolita
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Kontakt   /  

Urząd Miejski w Drezdenku
ul. Warszawska 1
66 - 530 Drezdenko

tel.(+48 95) 762 02 02
fax. (+48 95) 762 02 20

e-mail:
um@drezdenko.pl
umig@drezdenko.pl

 



KIEROWNICTWO URZĘDU MIEJSKIEGO W DREZDENKU
 

Burmistrz Drezdenka

Maciej Pietruszak

Sekretariat Burmistrza (I piętro, pokój nr 120)
  tel. 95 762 29 50
fax. 95 762 02 20
burmistrz@drezdenko.pl

Sekretarz

Andrzej Kozubaj

(I piętro, pokój nr 119)
tel. 95 762 29 50
fax. 95 762 02 20
  sekretarz@drezdenko.pl

 

Skarbnik

Aleksandra Lachowicz

(parter, pokój nr 30)
tel. 95 762 29 72
fax. 95 762 02 20
skarbnik@drezdenko.pl

 

 

 

 



KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU MIEJSKIEGO W DREZDENKU

Referat Administracyjny
kierownik - Renata Kubiś
(parter, pokój nr 9)
 tel. 95 762 29 55        
  ra@drezdenko.pl  

Referat Organizacyjny
kierownik - Wojciech Kowal
(II piętro, pokój nr 206a)
tel. 95 762 29 81
ro@drezdenko.pl

Referat Finansowo - Budżetowy
kierownik - Aleksandra Lachowicz
(parter, pokój nr 30)
tel. 95 762 29 72
skarbnik@drezdenko.pl

Referat Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa
kierownik - Zbigniew Śpiewak
(parter, pokój nr 13)
 tel. 95 762 29 71
rr@drezdenko.pl

Referat Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego
kierownik - Błażej Rerus
(I pietro, obok windy)
 tel. 95 762 29 82
so@drezdenko.pl
                
Referat Gospodarki Gminnej i Ochrona Środowiska
kierownik - Dorota Nowak 
(I piętro, pokój nr 115)
  tel. 95 762 29 57
gg@drezdenko.pl

Referat Budownictwa i Urbanistyki
kierownik - Regina Netyks 
(parter, pokój nr 11)
 tel. 95 762 29 66
budownictwo@drezdenko.pl

Referat Realizacji Inwestycji i Zamówień Publicznych
kierownik - Dariusz Skrzypczak
(II piętro, pokój nr 204)
 tel. 95 762 29 83
inwestycje@drezdenko.pl


Urząd Stanu Cywilnego
kierownik - Ewa Śpiewak
(parter, pokój nr 1)
tel. 95 762 29 70
usc@drezdenko.pl



Komórki Organizacyjne i Pracownicy Urzędu Miejskiego w Drezdenku

Stanowisko pracy ds.

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Kontakt

REFERAT ADMINISTRACYJNY

Kierownik Referatu

Renata Kubiś

pok. 9, parter

tel. 95 762 29 55

ra@drezdenko.pl

Stanowisko ds. kancelaryjnych

Alicja Widera

pok. 8, parter

tel. 95 762 29 56

awidera@drezdenko.pl                                         

Sekretarka

Marta Margan

pok. 120, I piętro

tel. 95 762 29 50

um@drezdenko.pl

Stanowisko ds. archiwizacji i informacji publicznej

Małgorzata Grzelak

pok. nr 101, I piętro

tel. 95 762 29 58

mgrzelak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. obsługi interesantów

Agnieszka Rokaszewicz

pok. 5, parter

tel. centrala 95 762 02 02

tel. 95 762 29 63

arokaszewicz@drezdenko.pl

Stanowisko ds. obsługi Rady Miejskiej

Joanna Ambroziak

pok. nr 101, I piętro

tel. 95 762 29 62

biuro.rady@drezdenko.pl

Stanowisko ds. obsługi interesantów

Wojciech Nowak

pokój nr 5, parter

tel. centrala 95 762 02 02

tel. 95 762 29 63

bok@drezdenko.pl

REFERAT BUDOWNICTWA I URBANISTYKI

Kierownik Referatu

Regina Netyks

pok. 11, parter

tel. 95 762 2966

budownictwo@drezdenko.pl

Stanowisko ds. budownictwa i planowania przestrzennego

Aldona Waszak

pok. 10, parter

tel. 95 762 29 67

awaszak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. budownictwa i planowania przestrzennego

Joanna Kucharska

pok. 10, parter

tel. 95 762 29 67

jkucharska@drezdenko.pl

Specjalista - urbanista

Aleksandra Rybak

pok. 11, parter

tel. 95 762 29 66

budownictwo@drezdenko.pl

REFERAT FINANSOWO - BUDŻETOWY

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Elżbieta Kiersnowska

pok. nr 28

tel. 95 762 29 77

ekiersnowska@drezdenko.pl

Stanowisko ds. płac

Iwona Zrobek

pok. 28, parter

tel. 95 762 29 77

izrobek@drezdenko.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Ilona Perz

pok. 27, parter

tel. 95 762 29 77

iperz@drezdenko.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Joanna Krysiak

pok. 28, parter

tel. 95 762 29 77

jkrysiak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

Helena Iwaszko

pok. 27, parter

tel. 95 762 29 76

hiwaszko@drezdenko.pl

Stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych

Beata Fiedler

pok. 27, parter

tel. 95 762 29 76

bfiedler@drezdenko.pl

Stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych

Iwona Kruk

pok. 26, parter

tel. 95 762 29 75

ikruk@drezdenko.pl

Stanowisko ds. łącznego zobowiązania pieniężnego

Sylwia Humieniuk

pok. 26, parter

tel. 95 762 29 75

shumieniuk@drezdenko.pl

Stanowisko ds. windykacji

Magdalena Zając

pok. 25, parter

tel. 95 762 29 74

magdalena.zajac@drezdenko.pl

Stanowisko ds. obsługi kasy

Renata Ciebielska

pok. 25, parter

tel. 95 762 29 85

rciebielska@drezdenko.pl

REFERAT REALIZACJI INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Kierownik Referatu

Dariusz Skrzypczak

pok. 204, II piętro

tel. 95 762 29 83

in@drezdenko.pl

Z-ca kierownika

Marta Konarska

pok. 205,

II piętro

tel. 95 762 29 91

mkonarska@drezdenko.pl

Stanowisko ds. inwestycji

Tomasz Czekajło

pok. 204, II pietro

tel. 95 762 29 83

inwestycje@drezdenko.pl

Stanowisko ds. inwestycji

Artur Czapla

pok. 204,

II piętro

tel. 95 762 29 83

aczapla@drezdenko.pl

Stanowisko ds. zamówień publicznych i realizacji środków pozabudżetowych

Anna Oźminkowska

pok. 208, II piętro

tel. 95 762 29 69

aozminkowska@drezdenko.pl

Stanowisko ds. zamówień publicznych i realizacji środków pozabudżetowych

Tomasz Fiedler

pok. 208, II piętro

tel. 95 762 29 69

przetargi@drezdenko.pl

Stanowisko ds. drogownictwa

Bronisław Łesak

pok. 205'

II piętro

tel. 95 762 29 91

blesak@drezdenko.pl

REFERAT GOSPODARKI GMINNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kierownik Referatu

Dorota Nowak

pok. 115, I piętro

tel. 95 762 29 57

gg@drezdenko.pl

Z-ca kierownika

Joanna Bajcar

pok. nr 117, I piętro

tel. 95 762 29 65

odpady@drezdenko.pl

Stanowisko ds. ochrony środowiska

Roman Iwaszko

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 54

riwaszko@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki gminnej

Ewa Kowalik

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 54

ekowalik@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki gminnej

Jadwiga Baran

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 64

jbaran@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki gminnej

Justyna Ślizowska

pok. nr 117, I piętro

tel. 95 762 29 65

jslizowska@drezdenko.pl

Stanowisko ds. ochrony środowiska

Agata Kwiatkowska

pok. nr 116, I piętro

tel. 95 762 29 64 

srodowisko@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki gminnej

Anna Kościelniak

pok. nr 117, I piętro

tel. 95 762 29 65

akoscielniak@drezdenko.pl

REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ROLNICTWA

Kierownik Referatu

Zbigniew Śpiewak

pok. nr 13, parter

tel. 95 762 29 71

rr@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i rolnictwa

Irena Kozłowska

pok. nr 12, parter

tel. 95 762 29 68

ikozlowska@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

Iwona Maślińska

pok. nr 12, parter

tel. 95 762 29 68

geodezja@drezdenko.pl

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

Elwira Kaczmarek

pok. nr 12, parter

tel. 95 762 29 68

REFERAT ORGANIZACYJNY

Kierownik Referatu

Wojciech Kowal

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 81

ro@drezdenko.pl

Informatyk

Dawid Krzyżaniak

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 87

dkrzyzaniak@drezdenko.pl

Pomoc administracyjna

Przemysław Nowak

pok. nr 206,

II piętro

tel. 95 762 29 80

p.nowak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. kultury, sportu, turystyki i promocji

Patrycja Kaźmierczak

pok. 111, I piętro

tel. 95 762 29 58

pkazmierczak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. kultury, sportu, turystyki i promocji

Aleksandra Pietrzak

pok. 111, I piętro

tel. 95 762 29 58

promocja@drezdenko.pl

Kierowca - goniec

Wojciech Nowak

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 80

Konserwator

Witold Dzwińczyk

pok. nr 206, II piętro

tel. 95 762 29 80

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

p.o.Kierownika Referatu

Błażej Rerus

I piętro (obok windy)

tel. 95 762 29 82

so@drezdenko.pl

Stanowisko ds. zarządzania kryzysowego i ochrony p.poż.

Sylwester Onichimowski

I piętro (obok windy)

tel. 95 762 29 82

sonichimowski@drezdenko.pl

Stanowisko ds. dowodów osobistych

Emilia Owczarczak

pok. nr 110, I piętro

tel. 95 762 29 59

eowczarczak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. ewidencji i kontroli ruchu ludności

Alicja Wiącek

pok. nr 110, I piętro

tel. 95 762 29 59

awiacek@drezdenko.pl

ewidencja@drezdenko.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO

Kierownik Referatu

Ewa Śpiewak

pok. nr 1 , parter

tel. 95 762 29 70

usc@drezdenko.pl

espiewak@drezdenko.pl

Stanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń

Agnieszka Wawerska

pokój nr 1, parter

tel. 95 762 29 70

usc@drezdenko.pl

SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY

Stanowisko ds. kontroli wewnętrznej i wspomagania audytu

Marian Górski

pok. nr 8, parter

tel. 95 762 29 60

kw@drezdenko.pl

bhp i ppoż

Marian Górski

pok. nr 8, parter

tel. 95 762 29 60

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

OWES
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania