Jesteś 2055 osobą na tej stronie
Dziś jest: 20 Lutego 2018        Imieniny: Leona, Ludmiły, Ludomiły
Katalog firm

Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw przy Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza

Umowa na „Budowę Boiska Wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Drezdenku „ podpisana została 3 września 2010 roku.

W ramach procedury przetargowej wyłoniono wykonawcę generalnego firmę Speed Sport Sp. z o.o. z Warszawy. Zakres prac wykonanych w ramach inwestycji przewidywał wykonanie m.in. nawierzchni syntetycznej polipropylenowej, na której powstały boiska do piłki siatkowej ( tenisa ziemnego) piłki ręcznej i koszykówki.

Łączna wartość inwestycji to 404. 684, 43 zł z czego 200.000,00 zł to dofinansowanie jakie otrzymała Gmina z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Odbiór końcowy inwestycji nastąpił 20 czerwca 2011 roku.

 

W ramach programu rządowego „Radosna Szkoła” wybudowano dwa place zabaw: w Szkole Podstawowej nr 3 w Drezdenku –„ duży” plac wraz przyległym placem apelowym  na kwotę 299.960,00 zł. i „mały” plac zabaw w Szkole Podstawowej w Goszczanowie na kwotę 120.000,00zł. Roboty wykonano zgodnie z umową w okresie wakacji.

Ponadto w Szkole Podstawowej nr 3  w Drezdenku w ramach robót publicznych  ocieplono i odnowiono elewację budynku szkolnego ponosząc koszty zużytych materiałów w kwocie 59.750,00 zł. Prace trwały od kwietnia do końca września. W związku z dowozem dzieci do „trójki” został również utwardzony plac zajezdni autobusowej , eliminując zastoje wody opadowej stwarzając jednocześnie bezpieczeństwo przewożonym uczniom i kierowcom. Na ten cel wydano 49.400,00 zł.

  • autor: J. Nawojska

Galeria

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:

Banery

Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania