Jesteś 2276 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2012   /   Przekazanie sprzętu

Doposażenie jednostek OSP w Gminie Drezdenko

26 czerwca br. w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Drezdenku Burmistrz Drezdenka Pan Maciej Pietruszak przekazał sprzęt jednostkom OSP w Drezdenku. To kolejne doposażenie jednostek w naszej gminie.

Tym razem przekazano sprzęt do jednostki OSP w Niegosławiu 2 koła i 2 rzutki ratunkowe, do jednostki w Trzebiczu przekazano deskę ortopedyczną do ratownictwa przedmedycznego. Do OSP w Gościmiu przekazano piłę spalinową do drewna firmy STIHL. Sprzęty przekazano w celu doposażenia wozów bojowych w wiodących jednostkach OSP w Gminie Drezdenko. Sprzęt pozyskano z zasobów wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

wyświetl galerię w Cooliris

Kolejne doposażenie jednostek OSP w Gminie Drezdenko

W dniu 17.01.2012r. o godz. 12.00 podczas uroczystego otwarcia wyremontowanej Sali wiejskiej w Trzebiczu Burmistrz Drezdenka przekazał dla jednostki OSP Trzebicz w celu zapewnienia gotowości bojowej- agregat prądotwórczy FV 13540 ER FOGO wraz z zestawem transportowym, 2 najaśnice  z masztami, 2 kombinezony na szerszenie. Sprzęt przekazano Prezesowi jednostki OSP w Trzebiczu Panu Dariuszowi Woźniak.

W 2010r. z budżetu Gminy Drezdenko zakupiono 21 łóżek polowych typu L-5 typ wojskowy z materacem, a w roku 2011r. dodatkowo doposażono jednostkę OSP w Drezdenku w 21 śpiworów oraz 42 koce. W celu uzupełnienia normatywu wyposażenia podczas otwarcia sali wiejskiej Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego Pan Jarosław Śliwiński przekazał Burmistrzowi Drezdenka 19 łóżek polowych, 19  śpiworów oraz 2 termosy.

Wszystko po to, żeby być lepiej przygotowanym na nagłą ewakuację ludzi. W każdej gminie ma powstać tzw. miejsce czasowego zakwaterowania osób poszkodowanych w wyniku nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń.

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania