Jesteś 3160 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2012   /   II Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych

II Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych

W sobotę 31 marca 2012 roku na Hali Sportowo - Rehabilitacyjnej w Drezdenku odbędzie się II Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Drezdenko o puchar Burmistrza Drezdenka. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00. Do turnieju zgłosiło się aż dziewięć drużyn. OSP Drezdenko, Goszczanowiec, Gościm, Trzebicz, Trzebicz Nowy,Rąpin, Niegosław i Stare Bielice. Gościnnie zagra również drużyna z OSP Bronowice.
Zapraszamy do kibicowania!

Informacje z przebiegu II Wielkanocnego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP

Wzorem roku ubiegłego na tydzień przed świętami Wielkiej Nocy  na Hali Sportowo – Rehabilitacyjnej w Drezdenku odbył się Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych  z Gminy Drezdenko o puchar Burmistrza Drezdenka. 31 marca 2012 roku o godzinie 9.00 rozpoczęła się II Edycja Turnieju. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się wstępnie 9 drużyn: OSP Drezdenko, Goszczanowiec, Gościm, Trzebicz, Trzebicz Nowy, Rąpin, Niegosław i Stare Bielice. Gościnnie zagra również drużyna z OSP Bronowice. Kilka minut po rozpoczęciu turnieju i klasyfikacji drużyn rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Pierwszymi drużynami, które rozpoczęły II Edycję turnieju były Goszczanowiec i Rąpin. Wynik tego meczu uszczęśliwił obie drużyny, gdyż odnotowały remis 2-2. Kolejny mecz drużyny Goszczanowiec – Drezdenko również zakończył się remisem 0-0. Po kolejnych dziesięciu meczach sytuacja na tablicy wyników przedstawiała się najkorzystniej dla drużyny Niegosławia i Gościmia, które w meczu półfinałowym zakończyły rozgrywki z wynikiem 4-1. Wygrana w tym meczu uplasowała drużynę z Niegosławia na III miejscu w Turnieju. Finał w wykonaniu drużyny z Trzebicza i Starych Bielic był nie lada wyzwaniem zarówno dla zawodników jak i kibiców. Adrenalina, jakiej dostarczał finał sięgnęła maksimum w  momencie wykonywania rzutach karnych przez zawodników tych drużyn. Po serii strzałów okrzyki zwycięstwa padły z ust drużyny ze Starych Bielic. W tym momencie każdy z uczestników odetchnął. Jak to w sporcie bywa zwycięzca jest tylko jeden. Jednak w tej sytuacji liczył się duch walki i dobra zabawa. Jak było widać niczego żadnej z grających drużyn nie brakowało. Równolegle z trwającymi w obiekcie meczami obok Hali powstało „miasteczko” strażackie. Na rozgrzanym ruszcie strażacy smażyli kiełbasy, które rozdawano uczestnikom w celu odzyskania sił po zaciętych walkach o Puchar Burmistrza Drezdenka. Zastępca Burmistrza Drezdenka Pan Andrzej Kozubaj za  ducha rywalizacji wręczył drużynom z poza podium pamiątkowe statuetki i dyplomy, a zwycięzcom okazałe puchary. Zaskoczeniem dla uczestników było wyróżnienie Łukasza Wargina przyznając mu tytuł „Juniora Turnieju”. Na pamiątkę uczestnik otrzymał statuetkę i dyplom.  Z kolei Pan Janusz Sobieraj uzyskał tytuł „Seniora Turnieju”. Najlepszym bramkarzem według sędziów był Dawid Laskowski z drużyny ze Starych Bielic, a najlepszym zawodnikiem Mariusz Kupczak z drużyny z Trzebicza. Na zakończenie Turnieju Zastępca Burmistrza podziękował drużynom za udział w II Edycji Turnieju i z okazji zbliżających się Świąt złożył zawodnikom i kibicom na trybunach życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Turniej współfinansowany był przez Zakład Fryzjerski „STYL” Irenę i Henryka Majzlik, Zakład Ślusarski „REMI” Ryszarda Chwalisza, Piekarnię „HERT” Artura Frąszczaka, Zakład Masarniczy Stanisława Przewoźnego i Usługi Kominiarskie Eugeniusza Nawrota.

Pozostałe miejsca:

IV – Gościm

V- Trzebicz Nowy

VI – Drezdenko

VII-Goszczanowiec

VIII-Rąpin

wyświetl galerię w Cooliris
 • Odbiór przez kapitana drużyny z Niegosławia pucharu za...
  Odbiór przez kapitana drużyny z Niegosławia pucharu za zajęcie III miejsca
 • Odbiór przez kapitana drużyny z Trzebicza pucharu za...
  Odbiór przez kapitana drużyny z Trzebicza pucharu za zajęcie II miejsca
 • Odbiór pucharu przez drużynę ze Starych Bielic za zajęcie I miejsca
 • Tytuł "Najlepszego zawodnika" II Edycji Turnieju otrzymał Mariusz Kupczak
 • Tytuł "Najlepszego bramkarza" II Edycji Turnieju otrzymał...
  Tytuł "Najlepszego bramkarza" II Edycji Turnieju otrzymał Dawid Laskowski
 • Tytuł "Juniora" II Edycji Turnieju otrzymał Łukasz Wargin
  Tytuł "Juniora" II Edycji Turnieju otrzymał Łukasz Wargin
 • Tytuł "Seniora" II Edycji Turnieju otrzymał Janusz Sobieraj
  Tytuł "Seniora" II Edycji Turnieju otrzymał Janusz Sobieraj
 • Drużyna ze Starych Bielic - Zwycięzcy II Edycji...
  Drużyna ze Starych Bielic - Zwycięzcy II Edycji Wielkanocnego Turnieju Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Drezdenka
 • Drużyna z Trzebicza - II miejsce w II Edycji Wielkanocnego...
  Drużyna z Trzebicza - II miejsce w II Edycji Wielkanocnego Turnieju Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Drezdenka
 • Drużyna z Niegosławia - III miejsce w II Edycji...
  Drużyna z Niegosławia - III miejsce w II Edycji Wielkanocnego Turnieju Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Drezdenka
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania