Jesteś 3394 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2012   /   Old Boje

Relacja z II Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów

W dniu 25 maja 2012 r. w godzinach od 19-22:30 na miejscowym Orliku odbyła się II edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o puchar Burmistrza Drezdenka.

W turnieju brało udział 6 drużyn z Wielenia, Krzyża, Starego Kurowa, Strzelec Kraj. I Drezdenka. Mecze odbyły się systemem „każdy z każdym” po 12 min. mecz . Zwycięzcą turnieju została drużyna Oldbojów Starego Kurowa zdobywając 12 pkt. ( tyle samo co Oldboje z Drezdenka, ale zwyciężając w bezpośrednim pojedynku). Przypominam, że I edycję w 2011r. nocnego turnieju oldbojów wygrała drużyna ze Strzelec Kraj. Gospodarze czyli drużyna z Drezdenka uplasowała się także na 2 miejscu.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, rywalizacja była zacięta, ale fair play. Nagrody indywidualne w kategorii najlepszy strzelec zdobył Paweł Bendza (Stare Kurowo), najlepszy bramkarz- Arnold Dymnicki   ( Przytoczna). Nagrody indywidualne i drużynowe wręczał Burmistrz Miasta Drezdenko Maciej Pietruszak.

Obsługę sędziowską stanowili Anatol Żurakowski i Grzegorz Juszkiewicz.

Komitet organizacyjny dziękuje Burmistrzowi Drezdenka Maciejowi Pietruszakowi za objęcie patronatu imprezy i ufundowanie nagród

oraz PGKiM Drezdenko, SGB Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Drezdenku , Sklep Spożywczo-Wędkarski Czesław Kwapisiewicz i Zakład  Kominiarski Eugeniusz Nawrot.

 

Tabela końcowa:

Nr

Drużyna

Gra

Punkty

Bramki

1

STARE KUROWO

5

12

9:3

2

DREZDENKO

5

12

11:3

3

STRZELCE Kraj.

5

7

5:5

4

WIELEŃ

5

6

5:7

5

PRZYTOCZNA

5

4

2:6

6

KRZYŻ

5

2

1:9

 

Drezdeneccy oldboje nawiązując do tradycji Orłów Drezdenko aktywnie uczestniczą w różnych turniejach , meczach rozgrywanych na boiskach dużych i małych Wielkopolsce, Kujawsko-pomorskim, Zachodniopomorskim, Lubuskim oraz Niemcy-Frankfurt n/O.

Oldboje Drezdenka w 2011r brali udział w 10 turniejach zdobywając 6 razy pierwsze miejsce, 2 razy drugie , 2 razy trzecie a w 2012 r. w 5 turniejach 3 razy pierwsze, raz drugie i jeden raz czwarte miejsce.

Drużynę Oldbojów z Drezdenka wspierają przyjaciele z Krzyża i Gorzowa Wlkp. I odwrotnie.

Skład Oldbojów Drezdenko:

Walery Balicki, Jacek Wyrwa, Karol Szczygielski, Wojciech Pfal, Krzysztof Pfal, Dariusz Gorgiel, Wiesław Kaczmarek, Jarosław Jerzy, Dariusz Turczyn, Ireneusz Fotek, Dariusz Dobrowolski, Robert Prędki, Leszek Ziółek, Józef Ludniewski, Dariusz Mazowiecki, Jacek Mucha, Radosław Dolata ,Krzysztof Kostuś, Tomasz Kisielewski, Rafał Ciba, Tomasz Borensztein, Artur Chrebor, Robert Chrebor, Krzysztof Łesak.

Wiesław Kaczmarek

Fotorelacja

wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: J. Nawojska

następna strona »

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania