Jesteś 1017 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Współpraca   /   Związki i Stowarzyszenia   /   Stowarzyszenie LGR Pojezierze Dobiegniewskie   /   Aktualności   /   Ogłoszenie o naborze wniosków

Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Dobiegniewskie” informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie

Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Dobiegniewskie”

                Informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” na operacje w zakresie:

 

  1. wzmocnienia konkurencyjności i utrzymania atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa:

- limit dostępnych środków: 1.193.590,64 zł;

  1. restrukturyzacji lub reorientacji działalności gospodarczej, lub dywersyfikacji zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy poza tym sektorem:

- limit dostępnych środków:  596.795,32 zł;

  1. podnoszenia wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa:

- limit dostępnych środków: 596.795,32 zł;

  1. ochrony środowiska lub dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa  w celu utrzymania jego atrakcyjności lub przywracania potencjału produkcyjnego sektora rybactwa, w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej:

- limit dostępnych środków: 994.658,86 zł.

 

Termin składania wniosków: 16.07.2012r.- 13.09.2012r.

Miejsce i tryb składania wniosków: bezpośrednio (tj. osobiście) w siedzibie biura Lokalnej Grupy Rybackiej „Pojezierze Dobiegniewskie”, przy ulicy Mickiewicza 7, 66-520 Dobiegniew, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30.  Ostateczny termin składania wniosków upływa w dniu 13.09.2012 r.  o godzinie 15.00.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym formularz wniosku o dofinansowanie wraz z wykazem niezbędnych dokumentów oraz kryteria wyboru operacji do realizacji, dostępne są w siedzibie Lokalnej Grupy Rybackiej „Pojezierze Dobiegniewskie” oraz na jej stronie internetowej: www.pojezierzedobiegniewskie.org, a także w siedzibie oraz na stronie internetowej Departamentu Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze: www.ryby@lubuskie.pl

 

Dodatkowe informacje można uzyskać od pracowników biura LGR: nr tel. 95 78 10 241,e-mail: biuro@pojezierzedobiegniewskie.org

 

 

 

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania