Jesteś 1104 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   IX Międzypowiatowy Turniej Karate Shotokan w Drezdenku

IX Międzypowiatowy Turniej Karate Shotokan w Drezdenku 2 lutego 2013r.

2 lutego 2013 r.  w Hali Sportowo – Rehabilitacyjnej w Drezdenku odbędzie się Turniej Karate Shotokan Młodzików pod patronatem Burmistrza Drezdenka. Tradycyjnie dla dziewcząt i chłopców przewidziane są dwie konkurencje Kata i Kumite  w trzech kategoriach: Supermłodzik, Młodzik i Młodzik Starszy.

Początek turnieju (eliminacje) odbędą się w sobotę, 2 lutego 2013 r. o godz. 10:00. Finał przewidziany jest o godz. 14:00.

Relacja z IX Międzypowiatowego Turnieju Karate Shotokan pod patronatem Burmistrza Drezdenka

Turniej Karate Shotokan Młodzików pod patronatem Burmistrza Drezdenka

Po raz VI Drezdenko gościło młodych karateków z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego na Międzypowiatowym Turnieju w Karate Tradycyjnym Shotokan. Organizatorem turnieju był MUKKT „FUDOKAN” pod patronatem  Burmistrza  Drezdenka Pana Macieja Pietruszaka, który od lat jest wiernym sympatykiem „wschodnich sztuk walki” jakim jest karate tradycyjne. Turniej odbywał się zgodnie z protokołem zawodów w karate tradycyjnym w Kata i Kumite w kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło prawie stu zawodników z gminy Drezdenko, gminy Drawsko, gminy Krzyż Wlkp. i gminy Wieleń. Po kilku godzinnych zmaganiach w kwalifikacjach, w finałach spotkali się najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach.  Dla dużej liczby zawodników był to pierwszy start w zawodach tej rangi. Była radość z pierwszych zdobytych pucharów. Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, a każdy uczestnik dzięki sponsorom upominek. Należy podkreślić, że zawody stały na wysokim poziomie nie tylko sportowym, ale również organizacyjnym. W trakcie finałów można było obejrzeć fascynujące pokazy walki w zastosowaniu praktycznym oraz pokaz TAMASHIWARI tj. łamanie desek różnymi częściami ciała w wykonaniu senseia Krzysztofa Czekały, pokaz kata Ji-On w wykonaniu Radosława Oleksaka, czy pokaz kata zespołowego wykonane przez: Bognę Trybobe, Juliannę Stróżyńską, Wiktorię Pawłowską, Nadię Andrukonis i Jagienkę Paluszkiewicz.

  • autor: Krzysztof Czekała
wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania