Jesteś 990 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2013   /   Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Dnia 01.03.2013 r. odbyła się Uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej w Gorzowskiej Filharmonii. Organizatorem uroczystości był Wojewoda Lubuski Pan Marcin Jabłoński.

Po raz kolejny Wojewoda Lubuski z tej okazji zaprosił przedstawicieli służb, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w regionie oraz osoby, zaangażowane w działania jednostek obrony cywilnej.

W uroczystościach w Filharmonii gorzowskiej wzięli udział: Komendant Wojewódzki Policji, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, Szef Wojewódzkiego Oddziału Inspekcji Transportu Drogowego, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, przedstawiciel Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału  Straży Granicznej, pracownicy do spraw obronnych i obrony cywilnej jednostek samorządu terytorialnego szczebla powiatowego i gminnego, pracownicy Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

W czasie uroczystości w Gorzowskiej Filharmonii zostały wręczone odznaczenia „Za Zasługi dla Obronności Kraju” oraz nagrody i dyplomy dla wyróżniających się pracowników prowadzących w urzędach administracji i zakładach pracy sprawy obronne, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. W tym roku ten zaszczyt spotkał również dwóch pracowników naszego Urzędu Miejskiego w Drezdenku: Pana Sylwestra Onichimowskiego oraz Pana Błażeja Rerusa, którym Minister Obrony Narodowej nadał brązowe medale „Za zasługi dla Obronności kraju”. Z góry gratulujemy.

wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: fot. Joanna Sobczyńska
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania