Jesteś 410 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2015   /   ZUS na trasie „Lata z Radiem” zawita do Drezdenka 29.08.2015 r.

ZUS na trasie „Lata z Radiem” zawita do Drezdenka 29.08.2015 r. 

  • to już ostatni piknikowy weekend!

Heraklit mówił, że: „Wiedza jest drugim słońcem dla tych, którzy ją posiadają”.  Czy w Drezdenku zaświeci słońce? - pewności nie ma. Pewne jest jednak, że ZUS przybliży chętnym „słońce wiedzy” o ubezpieczeniach społecznych w czasie pikniku „Lata z Radiem”!

  • Na co dzień w kontaktach z ludźmi, nawet tymi teoretycznie bardzo świadomymi, mierzymy się z wieloma przekłamaniami na temat ubezpieczeń społecznych i samego ZUS-u.

Powtarzane dziesiątki razy wrosły już w nasze codzienne Polaków rozmowy i funkcjonują jako prawdziwe. Podczas tegorocznego „Lata z Radiem” wspólnie z radiosłuchaczami  i uczestnikami pikników Polskiego Radia zechcemy się zmierzyć z mitami i obiegowymi opiniami. Postaramy się wyjaśnić, jak to jest z rzekomymi pałacami ZUS-u czy też podobno znikającymi emeryturami i wieszczonym przez niektórych rychłym bankructwem ZUS-u. Będzie edukacyjnie, ale w wakacyjnej atmosferze – wyjaśnia Barbara Owsiak, wicedyrektor Gabinetu Prezesa ZUS ds. komunikacji społecznej i edukacji.

„ZUS dla Ciebie – nie wierz w mity, poznaj fakty” – to tegoroczne hasło obecności Zakładu

Ubezpieczeń Społecznych na trasie „Lata z Radiem”. W sobotnie popołudnie 29.08.2015 r. zapraszamy do naszego namiotu, gdzie od godziny 16:00 specjaliści z Oddziału ZUS  w Gorzowie Wlkp. będą rozwiewać mity, doradzać w indywidualnych sprawach,  a także pomagać w rejestracji konta w pierwszym ogólnopolskim e-urzędzie tj. na Platformie Usług Elektronicznych (niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego oraz adresu poczty elektronicznej). Nasi goście będą mogli się przekonać o faktach dotyczących Zakładu,  a śmiałków zaprosimy do sprawdzenia stanu swojej wiedzy w zakresie ubezpieczeń społecznych podczas konkursów wiedzy. W kąciku malucha nie zabraknie atrakcji  i niespodzianek dla dzieci. Dla każdego coś miłego!

Gwiazdami wieczoru na pikniku Lata z Radiem w Drezdenku będą takie sławy, jak: Kombi, Blue Cafe i Golec uOrkiestra. Zapowiada się więc znakomita zabawa.

Spotkajmy się w Drezdenku! 

 

 

Monika Tomiczek

Rzecznik prasowy 

O/ZUS Gorzów Wlkp.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania