Jesteś 253 osobą na tej stronie
Dziś jest: 13 Grudnia 2018        Imieniny: Łucji, Otylii, Lucji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2016   /   lgd

"Spotkanie PARP - Pieniądze na szkolenia dla przedsiębiorstw – uzyskaj informacje i pomoc specjalistów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – Zielona Góra, 28.11.2016 r.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz możliwości sfinansowania szkoleń i kursów dla siebie oraz dla Twoich pracowników, to mamy dobrą wiadomość. Już w przyszłym roku w przystępny sposób będziesz mógł uzyskać nawet do 35 000 zł na sfinansowanie potrzeb szkoleniowych w Twojej firmie. Jest jednak jeden podstawowy warunek. Aby uzyskać te środki musisz utworzyć profil swojej firmy na portaluwww.usługirozwojowe.parp.gov.pl, czyli na tak zwanej Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Już 28 listopada 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim administratorzy serwisu z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości udzielą Ci fachowej pomocy w pomyślnej rejestracji Twojej firmy.

Wciąż zastanawiasz się po co Ci jest potrzebna ta rejestracja? Już wyjaśniamy. Od przyszłego roku usługi szkoleniowe będą finansowane w formie bonów szkoleniowych. Bony uzyskasz u wyłonionego przez Urząd Marszałkowski Operatora, nastąpi to w I połowie przyszłego roku. Co do wykonawcy usługi, będziesz mógł go wybrać tylko i wyłącznie spośród firm/instytucji zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych. Zamówienia dokonasz natomiast tylko, gdy posiadasz konto we wspomnianej Bazie. Co ważne, szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej będą mogły być świadczone tylko przez podmioty zarejestrowane na portalu. Jeśli więc jesteś przedstawicielem firmy szkoleniowej i chcesz świadczyć usługi w ramach nowego systemu szkoleń, bądź jesteś zainteresowany pełnieniem roli Operatora bonów szkoleniowych, to także zapraszamy Cię do udziału w tym spotkaniu.

Aby wziąć w nim udział i uzyskać pomoc specjalistów z PARP musisz wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i przesłać go na podany na końcu tej wiadomości adres email. Po przesłaniu zgłoszenia skontaktują się z Tobą pracownicy PARP. Poinformują Cię o niezbędnych dokumentach które będą potrzebne do rejestracji, a także ustalą z Tobą godzinę indywidualnego spotkania.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2016 r. w godzinach 08:00 – 16:00 w Zielonej Górze w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0) – dokładne godziny poszczególnych porad zostaną ustalone indywidualnie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Zielonej Górze prosimy o zgłoszenie poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej:
http://rpo.lubuskie.pl/-/pieniadze-na-szkolenia-dla-przedsi…
Na zgłoszenia czekamy do dnia 20 listopada 2016 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 68 4565 424, a także mailowy z: Anną Lewicką (a.lewicka@efs.lubuskie.pl) lub Bartłomiejem Walkowskim (b.walkowski@efs.lubuskie.pl).

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Instytucja Zarządzająca RPO po ustaleniach z PARP zastrzega, iż w przypadku zbyt małej ilości zgłoszonych podmiotów, istnieje możliwość odwołania wizyty pracowników PARP w województwie lubuskim.

Serdecznie zaprasza Urząd Marszałkowski województwa lubuskiego!"

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania