Treść strony

Zgodnie z zapowiedzią 9 listopada o godz. 16.00 w hali sportowo - rehabilitacyjnej odbyło się spotkanie z mistrzem świata na żużlu, Tomaszem Gollobem.

Kibice do końca nie wierzyli czy znakomity sportowiec na pewno odwiedzi nasze miasto, czy na pewno spotka się z tutejszymi kibicami. Dokładnie o 16.00 zajechał przed halę samochód wraz z oczekiwanym przez ponad 300 fanów mistrzem speedwaya.

Po wejściu Tomasz został powitany przez publiczność i oficjalnie przez organizatora spotkania Wiesława Pietruszaka. Spotkanie rozpoczęły dziewczęta tańcząc i spiewając, grupę prowadzi pani Renatę Jodko.

Zanim mistrz zabrał głos rozległo się na cześć sportowca gromkie hura!!! Po występach pamiątkę ze spotkania w naszym mieście wręczył burmistrz Drezdenka, pan Maciej Pietruszak. Następnie Tomasz Gollob mówił o swojej pasji, o swoim zacięciu do tego, co robi, o mistrzostwie świata i o ciężkiej pracy, jaka włożył, by zdobyć te laury.

Następnie poproszono o pytania kibiców. Dotyczyły one głównie kariery: „Jak długo zamierza jeździć?  Ile zarabia na torze? Dlaczego aktualnie jeździ w „Stali” Gorzów Wlkp.?  Jak układają się jego stosunki z Nickim Pedersenem? Z którego toru startuje mu się najlepiej? Co uważa za największy sukces, a co za największą porażkę?

W sumie pytań było bardzo dużo w tym także do obecnego na spotkaniu pana Daniela Siczyńskiego, rzecznika klubu. Autor najciekawszego pytania otrzymał od Tomasza Golloba czapeczkę klubową z autografem mistrza. Całemu spotkaniu towarzyszyła znakomita atmosfera, głównie za sprawą wielkiego sportowca.

Na zkończenie nasi goście ruszyli w kierunku kibiców gdzie przy stoliku można było otrzymać autograf na specjalnie przygotowanych przez pana Daniela Siczyńskiego kartkach i płytach. W sumie ponad 400 sztuk. Wszyscy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i w tej okazji skorzystali. Dodać należy, że organizator spotkania otrzyma od Tomasza Golloba plakat ze zdjęciem i autografem celem licytacji w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

Strony kontaktowe

 • Dane kontaktowe

  66-530 Drezdenko
  ul. Warszawska 1

 • Godziny urzędowania

  Poniedziałek 7:30 - 16:30
  Wtorek - Czwartek 7:30 - 15:30
  Piątek 7:30 - 14:30

 • Telefon

  Tel.: 95 762 02 02
  Fax: 95 762 02 20

  um@drezdenko.pl