Jesteś 1640 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Współpraca   /   Związki i Stowarzyszenia   /   Stowarzyszenie "LGD Działaj z Nami"   /   Aktualności   /   „Polsko – niemiecka wymiana doświadczeń szansą na rozwój i efektywną promocję turystyki w regionie”

„Polsko – niemiecka wymiana doświadczeń szansą na rozwój i efektywną promocję turystyki w regionie”

Stowarzyszenie „LGD Działaj z Nami”  uprzejmie  informuje,  że rozpoczęliśmy realizację  projektu pn. „Polsko – niemiecka wymiana  doświadczeń  szansą  na rozwój i efektywną promocję turystyki   w regionie”  w ramach Funduszu Małych Projektów  z Euroregionu. Celem projektu jest wzajemna wymiana doświadczeń partnerów, dotyczącej efektywnej promocji turystyki oraz nabycia umiejętności tworzenia folderów promocyjnych i przewodników turystycznych. W ramach projektu odbędą się 4 spotkania w terminach:

-  01.07.2011  - Frankfurt   

-  13.07.2011 -  Frankfurt  

-   02.08.2011  -  Świebodzin

Punktem kulminacyjnym będzie  konferencja w Świebodzinie  w dn. 24.08.2011.

              Spotkania będą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz stworzenia na podstawie wyciągniętych wniosków, wzorcowej publikacji polsko – niemieckiej -  przewodnika  po zamkach i pałacach, który zostanie rozpowszechniony po obu stronach granicy.  Zostanie opracowana również mapa administracyjno – turystyczna  z zaznaczonymi szlakami po zamkach i płacach, które będą dodatkiem do folderu oraz gadżety promujące projekt . Publikacja i mapa będą obejmować po stronie polskiej obszar 14 gmin  Stowarzyszenia: Bledzew, Dobiegniew, Drezdenko, Lubrza, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skąpe, Skwierzyna, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Szczaniec Świebodzin, Zwierzyn,  które obejmują teren 3 powiatów: świebodziński, strzelecko- drezdenecki, międzyrzecki  oraz obszar miasta Frankfurt nad Odrą.

Prosimy o zgłaszanie  się osób chętnych do  udziału w realizacji projektu do 22.06.2011 (środa). Uczestnictwo jest bezpłatne,  liczba miejsc ograniczona obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Galeria zdjęć z wyjazdów

wyświetl galerię w Cooliris
Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania