Jesteś 2216 osobą na tej stronie
Dziś jest: 23 Stycznia 2019        Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2011   /   Otwarcie boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw przy Zespole Szkół im. Henryka Sieniewicza

Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw przy Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza

Umowa na „Budowę Boiska Wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Drezdenku „ podpisana została 3 września 2010 roku.

W ramach procedury przetargowej wyłoniono wykonawcę generalnego firmę Speed Sport Sp. z o.o. z Warszawy. Zakres prac wykonanych w ramach inwestycji przewidywał wykonanie m.in. nawierzchni syntetycznej polipropylenowej, na której powstały boiska do piłki siatkowej ( tenisa ziemnego) piłki ręcznej i koszykówki.

Łączna wartość inwestycji to 404. 684, 43 zł z czego 200.000,00 zł to dofinansowanie jakie otrzymała Gmina z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Odbiór końcowy inwestycji nastąpił 20 czerwca 2011 roku.

 

W ramach programu rządowego „Radosna Szkoła” wybudowano dwa place zabaw: w Szkole Podstawowej nr 3 w Drezdenku –„ duży” plac wraz przyległym placem apelowym  na kwotę 299.960,00 zł. i „mały” plac zabaw w Szkole Podstawowej w Goszczanowie na kwotę 120.000,00zł. Roboty wykonano zgodnie z umową w okresie wakacji.

Ponadto w Szkole Podstawowej nr 3  w Drezdenku w ramach robót publicznych  ocieplono i odnowiono elewację budynku szkolnego ponosząc koszty zużytych materiałów w kwocie 59.750,00 zł. Prace trwały od kwietnia do końca września. W związku z dowozem dzieci do „trójki” został również utwardzony plac zajezdni autobusowej , eliminując zastoje wody opadowej stwarzając jednocześnie bezpieczeństwo przewożonym uczniom i kierowcom. Na ten cel wydano 49.400,00 zł.

  • autor: J. Nawojska

Galeria

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania