Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Obwieszczenie Burmistrza Drezdenka z dnia 7.01.2019r. w sprawie podania terminów rozpoczęcia i zakończenia polowań oraz podania miejsc polowań.

  Obwieszczenie Burmistrza Drezdenka

  2019.01.08

  Obwieszczenie Burmistrza Drezdenka z dnia 7 stycznia 2019r.  o terminach rozpoczęcia i zakończenia oraz miejscach polowań zbiorowych w obwodach łowieckich nr 36,9,17,8.

 • HERB

  2019.01.07

  Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w akcji „Biała Zima 2019”.

  W załączniku wiadomości program ferii w szkołach w naszej Gminie.

   

   

   

   

 • -

  WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  2019.01.04
 • INFORMACJA

  INFORMACJA

  2019.01.03

  ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROCESIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU KRAJOWEJ STRATEGII ROZWOJU REGIONALNEGO 2030 (KSRR)

  https://www.miir.gov.pl/…/krajowa-strategia-rozwoju-region…/

 • -

  Ogłoszenie Nr 1.2019 Burmistrza Drezdenka z dnia 2.01.2019

  2019.01.02

  w sprawie podania do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości zabudowanej - lokal niemieszkalny,przeznaczony do użyczenia , położony na terenie miasta Drezdenko

 • -

  Koncert Mikołajkowy

  2018.12.31

  W auli szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka rozbrzmiały dźwięki pastorałek oraz kolęd, budując świąteczny nastrój. Pierwszy Koncert Mikołajkowy odbył się 13 grudnia. Ideą spotkania była prezentacja młodych wokalistów z zespołu wokalno-instrumentalnego Płomyki pod kierownictwem Elżbiety Turostowskiej oraz dziewcząt promujących w środowisku lokalnym taniec mażoretkowy- grupy choreograficznej Małe Mażoretki.

  Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, jak wiele utalentowanych dzieci znajduje się w naszej Jedynce. Płomyki swoim śpiewem dały chwilę wytchnienia i radości zabranej publiczności, a Mażoretki oczarowały nas układami tanecznymi w formacjach, miniformacjach, duetach i solówkach przy użyciu batonów (pałeczek mażoretkowych), flag, lampionów oraz pomponów. Nie zabrakło tematycznych strojów scenicznych, o które zadbały szkolne zespoły, Dawida Stępnia, dzięki któremu całe pomieszczenie szkolnej auli mieniło się kolorowymi światłami. Maciej Kurłowicz zadbał o przepiękne fotografie, które dostarczyły organizatorom i publiczności mnóstwo radości i wzruszeń. Podczas koncertu brzmiały nie tylko melodie polskich kolęd i pieśni, ale również interpretacje amerykańskich piosenek świątecznych. Zgromadzona na koncercie publiczność po każdej prezentacji nagradzała wykonawców gromkimi brawami.

  W trakcie koncertu odbył się kiermasz świąteczny. Wychowankowie świetlicy pod kierunkiem wychowawczyń przygotowali bardzo duży wybór własnoręcznie wykonanych ozdób choinkowych, który cieszyły się powodzeniem. Dzień koncertu był szczególnie smutny dla społeczności szkolnej, ponieważ odeszła do Pana nasza nauczycielka, pedagog i przyjaciel dzieci- Izabella Jakrzewska. Swym charakterem, postawą życiową, poświęceniem dla uczniów i najbliższych, pogodą ducha, otwartością, życzliwością wobec drugiego człowieka, pokazywała nam, co jest w życiu istotne. Spełniała się w trudnej pracy nauczycielskiej. Choć żegnamy Izabellę ze smutkiem, to jednak przyświeca nam chrześcijańska nadzieja, że miłosierny Bóg, u którego dobre czyny idą za człowiekiem, otworzy jej bramy raju. Obiecujemy modlitwę i pamięć.

  Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za przybycie uczniom, przyjaciołom występujących dzieci, rodzicom oraz gronu pedagogicznemu wraz z p. Mariolą Kozubaj- wicedyrektorem szkoły. Dziękujemy naszym szkolnym i utalentowanym artystom za odwagę, chęć stworzenia tego koncertu, za jego realizację i za wrażenia artystyczne, których mogliśmy doświadczyć. Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których można polegać.

  Kamila Kowalczyk

  Organizatorzy: Elżbieta Turostowska, Kamila Kowalczyk

 • Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Drezdenku w okręgu wyborczym nr 2.

  Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Drezdenku w okręgu wyborczym nr 2.

  2018.12.29

  Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Drezdenku w okręgu wyborczym nr 2.

   

  Uprzejmie informujemy, iż w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubuskiego dnia 28 grudnia br. opublikowano zarządzenie Wojewody Lubuskiego z dnia 27.12.2018r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Drezdenku (Dz. Urz. Woj. Lubus. z 2018r., poz. 3093).

  Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Drezdenku w okręgu wyborczym nr 2 , ustalono na niedzielę, dnia 10 marca 2019r.

  Terminy wykonania czynności wyborczych określono w kalendarzu wyborczym stanowiącym załącznik do powyższego zarządzenia.

  Ważne linki:

  https://www.bip.drezdenko.pl/3525,wybory-uzupelniajace-do-rady-miejskiej-w-drezdenku-zarzadzone-na-dzien-10-marca-2019

  https://pkw.gov.pl/773_Komitety_wyborcze/1/26258

  https://gorzow-wielkopolski.kbw.gov.pl/298_Wzory_dokumentow

Stronicowanie

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

Strony kontaktowe

 • Dane kontaktowe

  66-530 Drezdenko
  ul. Warszawska 1

 • Godziny urzędowania

  Poniedziałek 7:30 - 16:30
  Wtorek - Czwartek 7:30 - 15:30
  Piątek 7:30 - 14:30

 • Telefon

  Tel.: 95 762 02 02
  Fax: 95 762 02 20

  um@drezdenko.pl