Treść strony

Okręg nr 1

Łukasz Kołwzan

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: 1 Maja, Wschodnia, Długa, Dworcowa, Krótka, Osiedla Leśnego, Piaskowa, plac Sportowy, Podgórna, Polna, Portowa, Rzemieślnicza, Strzelecka, Łączna, Niepodległości nr od 1 do 11 i od 28c do 51, Lawendowa, Sosnowa, Habrowa

Okręg nr 2

Sebastian Dukaczewski

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Żeromskiego, Plac Wolności , Zamkowa, Chrobrego, Lwowska, Plac Wileński, Młyńska, Marszałkowska

Okręg nr 3

Elżbieta Turostowska

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Aleja Piastów, Zaułek, Niepodległości nr od 12 do 28, Chełm Drezdenecki, Kasztelańska, Poniatowskiego

Okręg nr 4

Damian Matela-Libera

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Grunwaldzka, Kościuszki, Stary Rynek, Boczna, Kościelna, Nowogrodzka, Warszawska, Strażacka, Plac Kościelny

Okręg nr 5

Adam Kołwzan

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Wiejska, Zielona, Krakowska, Łąkowa, Szkolna, Reymonta, Pomorska, Ogrodowa, Orlikowa

Okręg nr 6

Dariusz Krysa

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Mickiewicza, Kopernika Nr od 10 do 15, Młodzieżowa, Milicka, Sportowa, Zacisze, Myśliwska, Dębowa

Okręg nr 7

Tomasz Walczak

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Lema, 11 Listopada, Wita Stwosza, Matejki, Leśna, Kochanowskiego, Kopernika nr od 1 do 5 i nr17, 17a, Reja, Piłsudskiego, Szpitalna, Parkowa, Sienkiewicza, Poprzeczna, Zachodnia

Okręg nr 8

Michał Czekajło

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Pierwszej Brygady, Moniuszki, Słowackiego, Willowa, Słoneczna, Dąbrowskiej, Kołłątaja, Piotra Skargi, Cicha

Okręg nr 9

Radosław Dolata

Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Malwowa, Witosa, Kwiatowa, Armii Krajowej, Wspólna, Wesoła, Jasna, Spokojna, Południowa, Poznańska, Pułaskiego, Konopnickiej, Orzeszkowej, Norwida, Okrężna, Lipowa, Miodowa, Owocowa, Kolejowa, Towarowa, Miedziana, Ptasia, Pogodna, Makowa, Transportowa, Przemysłowa

Okręg nr 10

Sylwia Słomińska

Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Gościm, Zielątkowo, Goszczanowiec, Goszczanówko, Kijów, Goszczanowo

Okręg nr 11

Paulina Pieluszczak-Suchodolska

Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Bagniewo, Trzebicz, Trzebicz Nowy, Osów

Okręg nr 12

Mariusz Suchecki

Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Grotów, Lubiatów, Rąpin

Okręg nr 13

Andrzej Miron

Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Niegosław, Czartowo, Marzenin, Karwin

Okręg nr 14

Karolina Kozicka

Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Lipno, Kosin, Stare Bielice

Okręg nr 15

Dariusz Paluszkiewicz

Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Zagórze, Modropole, Górzyska, Klesno, Drawiny, Przeborowo, Lubiewo

 

 

 

 

 

 

 

 

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

Strony kontaktowe

  • Dane kontaktowe

    66-530 Drezdenko
    ul. Warszawska 1

  • Godziny urzędowania

    Poniedziałek 7:30 - 16:30
    Wtorek - Czwartek 7:30 - 15:30
    Piątek 7:30 - 14:30

  • Telefon

    Tel.: 95 762 02 02
    Fax: 95 762 02 20

    um@drezdenko.pl