Treść strony
Rejestr jednostek pomocniczych znajdujących się na terenie Gminy Drezdenko - kadencja 2019-2024
L.p. |
Nazwa sołectwa |
Nazwa wsi, kolonii wchodzącej w skład sołectwa |
Imię i nazwisko sołtysa |
Adres do korespondencji |
Data rozpoczęcia kadencji |
---|---|---|---|---|---|
1. |
BAGNIEWO |
Bagniewo |
Weronika Weinold-Pet |
Bagniewo 6 66-530 Drezdenko |
06.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
2. |
CZARTOWO |
Czartowo |
Wioletta Hunger |
Czartowo 1 66-530 |
14.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
3. |
DRAWINY |
Drawiny |
Czesław Binkowski |
Drawiny 64 66-530 Drezdenko |
02.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
4. |
GOSZCZANOWIEC |
Goszczanowiec |
Drążek Tomasz |
Goszczanowiec 14 66-530 Drezdenko |
01.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
5. |
GOSZCZANOWO |
Goszczanowo |
Dariusz Barylski |
Goszczanowo 1 66-530 Drezdenko |
08.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
6. |
GOSZCZANÓWKO |
Goszczanówko Duraczewo |
Beata Romanowska |
Goszczanówko 20 66-530 Drezdenko |
01.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
7. |
GOŚCIM |
Gościm |
Sylwia Słomińska |
Gościm 10 66-530 Drezdenko |
06.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
8. |
GÓRZYSKA |
Górzyska |
Zbigniew Czajkowski |
Górzyska 3 66-530 Drezdenko |
15.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
9. |
GROTÓW |
Grotów |
Karolina Tyranowicz |
Grotów 3 66-530 Drezdenko |
20.02.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
10. |
KARWIN |
Karwin |
Agnieszka Świątek |
Karwin 9 66-530 Drezdenko |
22.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
11. |
KIJÓW |
Kijów |
Henryk Włoch |
Kijów 5 66-530 Drezdenko |
08.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
12. |
KLESNO |
Klesno |
Michał Tomala |
Klesno 8B 66-530 Drezdenko |
22.02.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
13. |
KOSIN |
Kosin |
Mariusz Gulajew |
Kosin 28 66-530 Drezdenko |
05.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
14. |
LIPNO |
Lipno |
Katarzyna Czerwińska |
Lipno 32B 66-530 Drezdenko |
01.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
15. |
LUBIATÓW |
Lubiatów |
Danuta Saj |
Lubiatów 26 66-530 Drezdenko |
13.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
16. |
LUBIEWO |
Lubiewo |
Karol Jóźwiak |
Lubiewo 19, 66-530 Drezdenko adres do korespondencji: ul. Piłsudskiego 38, 66-530 Drezdenko |
22.02.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
17. |
MARZENIN |
Marzenin |
Eugeniusz Nawrot |
Marzenin 28 66-530 Drezdenko |
14.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
18. |
MODROPOLE |
Modropole |
Małgorzata Przybylska |
Modropole 6 66-530 Drezdenko |
30.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
19. |
NIEGOSŁAW |
Niegosław |
Andrzej Miron |
Niegosław 74 66-530 Drezdenko |
01.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
20. |
OSÓW |
Osów |
Edward Dasiukiewicz |
Osów 40B 66-530 Drezdenko |
28.02.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
21. |
PRZEBOROWO |
Przeborowo |
Kazimierz Jaruch |
Przeborowo 9 66-530 Drezdenko |
01.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
22. |
RĄPIN |
Rąpin |
Marzena Kondeusz |
Rąpin 13 66-530 Drezdenko |
21.02.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
23. |
STARE BIELICE |
Stare Bielice |
Jan Belczyk |
Stare Bielice 59 66-530 Drezdenko |
05.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
24. |
TRZEBICZ |
Trzebicz |
Paulina Pieluszczak - Suchodolska |
ul. Gorzowska 10 Trzebicz 66-530 Drezdenko |
04.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
25. |
TRZEBICZ NOWY |
Trzebicz Nowy |
Grażyna Bedla |
Trzebicz Nowy 57 66-530 Drezdenko |
01.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
26. |
ZAGÓRZE |
Zagórze |
Artur Synowiec |
Zagórze 58 66-530 Drezdenko |
22.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |
27. |
ZIELĄTKOWO |
Zielątkowo |
Małgorzata Grabowska |
Zielątkowo 35 66-530 Drezdenko |
14.03.2019r. (sołtys, Rada sołecka) |