Treść strony
Okręgi wyborcze
Okręg nr 1
Łukasz Kołwzan
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: 1 Maja, Wschodnia, Długa, Dworcowa, Krótka, Osiedla Leśnego, Piaskowa, plac Sportowy, Podgórna, Polna, Portowa, Rzemieślnicza, Strzelecka, Łączna, Niepodległości nr od 1 do 11 i od 28c do 51, Lawendowa, Sosnowa, Habrowa
Okręg nr 2
Sebastian Dukaczewski
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Żeromskiego, Plac Wolności , Zamkowa, Chrobrego, Lwowska, Plac Wileński, Młyńska, Marszałkowska
Okręg nr 3
Elżbieta Turostowska
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Aleja Piastów, Zaułek, Niepodległości nr od 12 do 28, Chełm Drezdenecki, Kasztelańska, Poniatowskiego
Okręg nr 4
Damian Matela-Libera
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Grunwaldzka, Kościuszki, Stary Rynek, Boczna, Kościelna, Nowogrodzka, Warszawska, Strażacka, Plac Kościelny
Okręg nr 5
Adam Kołwzan
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Wiejska, Zielona, Krakowska, Łąkowa, Szkolna, Reymonta, Pomorska, Ogrodowa, Orlikowa
Okręg nr 6
Dariusz Krysa
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Mickiewicza, Kopernika Nr od 10 do 15, Młodzieżowa, Milicka, Sportowa, Zacisze, Myśliwska, Dębowa
Okręg nr 7
Tomasz Walczak
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Lema, 11 Listopada, Wita Stwosza, Matejki, Leśna, Kochanowskiego, Kopernika nr od 1 do 5 i nr17, 17a, Reja, Piłsudskiego, Szpitalna, Parkowa, Sienkiewicza, Poprzeczna, Zachodnia
Okręg nr 8
Michał Czekajło
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Pierwszej Brygady, Moniuszki, Słowackiego, Willowa, Słoneczna, Dąbrowskiej, Kołłątaja, Piotra Skargi, Cicha
Okręg nr 9
Radosław Dolata
Granica okręgu wyborczego - miasto Drezdenko, ulice: Malwowa, Witosa, Kwiatowa, Armii Krajowej, Wspólna, Wesoła, Jasna, Spokojna, Południowa, Poznańska, Pułaskiego, Konopnickiej, Orzeszkowej, Norwida, Okrężna, Lipowa, Miodowa, Owocowa, Kolejowa, Towarowa, Miedziana, Ptasia, Pogodna, Makowa, Transportowa, Przemysłowa
Okręg nr 10
Sylwia Słomińska
Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Gościm, Zielątkowo, Goszczanowiec, Goszczanówko, Kijów, Goszczanowo
Okręg nr 11
Paulina Pieluszczak-Suchodolska
Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Bagniewo, Trzebicz, Trzebicz Nowy, Osów
Okręg nr 12
Mariusz Suchecki
Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Grotów, Lubiatów, Rąpin
Okręg nr 13
Andrzej Miron
Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Niegosław, Czartowo, Marzenin, Karwin
Okręg nr 14
Karolina Kozicka
Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Lipno, Kosin, Stare Bielice
Okręg nr 15
Dariusz Paluszkiewicz
Granica okręgu wyborczego - Gmina Drezdenko, Sołectwa: Zagórze, Modropole, Górzyska, Klesno, Drawiny, Przeborowo, Lubiewo