Treść strony

K O M U N I K A T

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Drezdenku informuje, że w związku z wprowadzonym przez rząd stanem zagrożenia epidemicznego a tym samym  zakazem organizacji zgromadzeń, w których miałoby uczestniczyć więcej niż 50 osób - powyższy nakaz dotyczy również organizacji pogrzebów. Do liczby maksymalnie 50 osób wlicza się zarówno uczestników, jak i osoby sprawujące ceremonie.

W związku z powyższym, mając na celu ograniczanie ryzyka zachorowań, Zarząd Cmentarzy Komunalnych apeluje do wszystkich osób, którym w tym trudnym czasie przypada obowiązek organizacji pogrzebu osoby bliskiej, aby ograniczyli liczbę uczestników uroczystości do maksimum 50 osób. Prosimy również, aby podczas ceremonii pogrzebowej do Kaplicy Cmentarnej wchodziła wyłącznie najbliższa rodzina, natomiast kwiaty przeznaczone na grób osoby zmarłej zostały złożone w miejscu wskazanym przez pracownika Zarządcy Cmentarza. Prosimy również uczestników pogrzebu aby podczas ceremonii zachowali  bezpieczną odległość od siebie (przynajmniej 1 - 1,5 metra).  Ponadto prosimy, aby osoby chore, przeziębione nie uczestniczyły w pogrzebie. 

 Ogłoszone ograniczenie zgromadzeń dotyczy wszystkich miejsc, w tym uroczystości religijnych, gdzie gromadzący się ludzie mogą stwarzać dla siebie nawzajem niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem.  

Zarząd PGKiM Drezdenko

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Miasta na mapie

Strony kontaktowe

 • Dane kontaktowe

  66-530 Drezdenko
  ul. Warszawska 1

 • Godziny urzędowania

  Poniedziałek 7:30 - 16:30
  Wtorek - Czwartek 7:30 - 15:30
  Piątek 7:30 - 14:30

 • Telefon

  Tel.: 95 762 02 02
  Fax: 95 762 02 20

  um@drezdenko.pl