Treść strony

II edycja Festiwalu Smaków Food Trucków już 4 i 5 czerwca na Placu Wileńskim ❗️????
W pierwszy weekend czerwca w Drezdenku pojawią się mobilne restauracje serwujące pyszności z najróżniejszych stron świata.
Burgery, frytki, makarony z woka, meksykańskie tacos, a może gruzińskie chinkali? Będzie w czym wybierać! ????????????????????
Smakołyki serwowane przez restauracje na kółkach od lat zdobywają fanów w całej Polsce. W Drezdenku po raz pierwszy pojawiły się w ubiegły roku. Dań, które na co dzień nie goszczą na naszych stołach, ponownie będzie można próbować przez dwa dni.
Obok streetfoodowych klasyków znajdą się dania kuchni orientalnych, meksykańskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, przekąsek na słodko i słono. Dania przygotowywane są według autorskich pomysłów, często z domowymi sosami lub nietuzinkowymi dodatkami.
Głównym punktem wydarzenia są oczywiście smakołyki z najróżniejszych stron świata, ale to nie koniec. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach, rodzinnych grach, czy zagłosować na najsmaczniejszego food trucka festiwalu. Dla najmłodszych dostępna będzie strefa z kolorowankami, a solo lub z grupą znajomych będzie można wypocząć w strefie chilloutu.
???? Gdzie? - Plac Wileński Drezdenko
???? Kiedy?: 4 czerwca – sobota, godz. 12.00-21.00, 5 czerwca – niedziela, godz. 12.00 – 20.00
Zapraszamy serdecznie ????????????
 

W związku z tym możecie Państwo puścić wodze swoich kulinarnych fantazji i wziąć udział w konkursie. Nagrodami są vouchery na dowolne wybrane danie podczas Drezdeneckiego Festiwalu Smaków Food Trucków.

Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe:

„Jak skomponowałbyś burgera, który nazywałby się Drezdenko-burger”?  

Odpowiedzi piszcie jako komentarz do postu na Facebooku. 4 najoryginalniejsze odpowiedzi nagrodzimy bonami na smakołyki. Konkurs trwa do czwartku włącznie (2 czerwca). W piątek rozstrzygnięcie. Zwycięzców powiadomimy odpowiedzią do autorskiego komentarza.

3,2,1…zaczynamy ????

 

 

Regulamin konkursu:

 

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Miasta na mapie

Strony kontaktowe

 • Dane kontaktowe

  66-530 Drezdenko
  ul. Warszawska 1

 • Godziny urzędowania

  Poniedziałek 7:30 - 16:30
  Wtorek - Czwartek 7:30 - 15:30
  Piątek 7:30 - 14:30

 • Telefon

  Tel.: 95 762 02 02
  Fax: 95 762 02 20

  um@drezdenko.pl