Treść strony

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji zapraszają 17 - 18 marca 2023 r. na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy.

W woj. lubuskim odbędą się one w Międzyrzeczu. To szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia (ponad 4,9 tys. zł miesięcznie od pierwszego dnia służby) lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.

 

W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać z rekruterem, studentami akademii wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Będzie można również dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i inne profity.

 Ponadto, program zbliżających się targów wzbogacą liczne atrakcje, które tak bardzo cieszą miłośników wojskowości i nie tylko. W Międzyrzeczu pojawi się najnowocześniejszy sprzęt, jakim dysponuje armia - m.in. popularne Rosomaki, pojazd ewakuacji i ratownictwa „HARDUN”, wyrzutnia rakietowa WR-40 Langusta, przeciwlotniczy system rakietowo-artyleryjski PSR-A PILICA i wiele, wiele innych. Nie zabraknie również słynnej wojskowej grochówki.

 Miejsce: MIĘDZYRZECZ; Hala Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku, Osiedle Kasztelańskie 8a

 

Bliższych informacji na temat Wojskowych Targów Służby i Pracy w Międzyrzeczu udziela główny koordynator CWCR OZ w Zielonej Górze –

mjr Piotr Pyryt

tel: 606 147 656

mail: p.pyryt@ron.mil.pl

 

  

FILM PROMOCYJNY:

 

https://youtu.be/mTY6pjBb7Sg

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Miasta na mapie

Strony kontaktowe

 • Dane kontaktowe

  66-530 Drezdenko
  ul. Warszawska 1

 • Godziny urzędowania

  Poniedziałek 7:30 - 16:30
  Wtorek - Czwartek 7:30 - 15:30
  Piątek 7:30 - 14:30

 • Telefon

  Tel.: 95 762 02 02
  Fax: 95 762 02 20

  um@drezdenko.pl